1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. Twitter, Threader Uygulamasını Bünyesine Kattı

Twitter, Threader Uygulamasını Bünyesine Kattı

Twitter, zincir gönderileri birleştirerek tek bir makale haline getiren Threader uygulamasını satın aldı.

Twitter, Threader Uygulamasını Bünyesine Kattı

Twitter, son zamanlarda ücretli üyelik sistemi üzerine çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Twitter Blue olarak adlandırılan ücretli abonelik sistemi şimdiden ABD ve Yeni Zelanda’da kullanıcıların erişimine açılmış durumda.

Twitter Blue, abonelik sistemi kullanıcılara Tweet’lerini geri alma ve tema özelleştirme gibi bazı işlevsel özellikleri sunuyor. Aynı zamanda uzun flood tweet’leri okumayı kolaylaştırıcı “Okuma modu” abonelik paketi içinde bulunuyor.

Twitter’ın fazla kelime bulunan gönderiler için zincir paylaşım özelliğinin ardından gönderileri birleştiren uygulamalara olan ilgiyi de bir hayli arttırmıştı.

Twitter Blue ücretli abonelik sisteminde, kullanıcılara gönderileri birleştirerek bir makale gibi okuma hizmeti sunuluyor. Sosyal medya devi bu kapsamda bünyesine Threader uygulamasını kattı.

Threader uygulamasının kurucusu Marie Denis, Twitter’ın Longform adı verilen gönderi okuma deneyimini iyileştirme bölümünde yerini alacak. Threader ise 15 Aralık’tan sonra hizmetine son verecek.

Yorum Yap