1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. Twitter “Güvenilir Arkadaşlar” Özelliği Üzerine Çalışıyor

Twitter “Güvenilir Arkadaşlar” Özelliği Üzerine Çalışıyor

Twitter’a yakında güvenilir arkadaşlar özelliği geliyor.

Twitter'a Güvenilir Arkadaşlar Özelliği Kazandırılıyor

Twitter, kullanıcı deneyimini geliştirebilmek adına bünyesine yeni özellikler katmaya devam ediyor. Daha önce hikayeler özelliğini kazandıran şirket şimdi ise kullanıcıları için başka özellikler üzerinde çalışıyor. Söz konusu özellik sayesinde yakın olarak gördüğünüz kişiler durumunuza bakabilecek.

Güvenilir arkadaş moduyla Twitter kullanıcılarına aslında bir seçenek sunuyor. İnsanlar tweetlerini kısıtlayarak bir kesim insanlarla paylaşabilecekler. Bildiğiniz insanlar her tweetlerini başkalarının görmesini zaman zaman istemeyebiliyor.

Güvenilir arkadaşlar özelliği aslında özünde Instagram’da bulunan “Yakın Arkadaşlar” özelliğiyle bir anlamda bağdaşıyor. Instagram kullanıcıları tarafından da oldukça sevilen bu özellik şimdi ise Twitter tarafından tercih edilecek gibi görünüyor.

Sosyal medya platformu Twitter’ın geliştirdiği yeni özellikleri hemen aslında göremiyoruz. Şirket bunları biraz bekleterek deneme aşamasına alıyor bildiğiniz üzere. Açıkcası özelliğin tam anlamıyla tüm kullanıcılara sunulması için kararlı olarak çalışması gerekiyor.

Twitter’ın yeni özelliğini yakın zaman içerisinde kullanıcılara sunması bekleniyor.

Yorum Yap