The Last of Us Part II İçin TV Reklamı Yayınlandı

 The Last of Us Part II İçin TV Reklamı Yayınlandı
Okunuyor The Last of Us Part II İçin TV Reklamı Yayınlandı

The Last of Us Part II, iki hafta sonra oyun severler için resmi olarak resmen çıkacak.

Oyun şu an için içerik üreticilerle paylaşılmaya başlandığını bile şimdiden söylemek mümkün. İçerik üreticileri çeşitli sınırlandırmalar sebebiyle oyunu paylaşamıyor. Oyuna yönelik ABD ekranlarında The Last of Us Part II için tv reklamları yayınlanmaya başladı bile.

The Last of Us Part II, 2020 yılı içerisinde çıkacak oyunlar arasında oyun severleri en çok cezbeden ve meraklandıran oyun olduğunu söylemekte fayda var. Oyunun hikayesi geçtiğimiz günlerde sızdırılmış olsa da oyuna yönelik ilgi ve heyecan dinmiş değil.

Reklama yönelik inceleme yapmamız gerekirse, oyuna dair herhangi bir içerik paylaşımında bulunulmadığını söylemekte fayda var. Daha çok oyunun hikayesine odaklanılmış gibi duruyor reklamda, baş kahramanımız Ellie birilerinden yardım alarak kaçmaya çalışıyor. Oyuna yönelik başka herhangi bir bilgi tam anlamıyla aksettirilmemiş.

PlayStation 5 etkinliğinin ertelenmesine rağmen The Last of Part II’nin çıkış tarihinde bir değişiklik bulunmuyor. Herhangi bir aksilik yaşanmazsa 19 Haziran 2020 tarihinde seri oyun severlerle buluşacak.

[vc_row][vc_column][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=KqAIw-MtDGw”][/vc_column][/vc_row]

Yorum Yap
Yazı Ekle