1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Star Wars Battlefront 2, Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu!

Star Wars Battlefront 2, Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu!

Star Wars Battlefront 2, Epic Games Store'da Ücretsiz Oldu!

Start Wars Battlefront 2 Epic Games Store’da 14 – 21 Ocak tarihleri arasınca ücretsiz oldu.

Epic Games, oyuncular içina ardı ardına kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Oyunseverlere her hafta bir oyunu ücretsiz veren Epic Games, şimdi ise 280 TL değerindeki Star Wars Battlefront 2: Celebration Edition‘ı ücretsiz olarak oyuncularla buluşturuyor.

Star Wars Battlefront 2, ilk çıktığı zamanlar oldukça eleştirilmiş, geliştirici şirket bu eleştirilerin üstesinden gelerek hataları çözmeyi başarmıştı bildiğiniz gibi. Oyunun Celebration Edition sürümü oyun içi alışverişlerde satın alabileceğiniz tüm özelleştirme ve içerikleri içeriyor. Story (Hikaye) modunun yanında, çevrimiçi oyun deneyimine sahip olacağınız Star Wars Battlefront 2 etkileyici grafik kalitesiyle sizi cezbedecek.

Star Wars Battlefront 2: Celebration Edition, 21 Ocak TSİ 19:00‘a kadar Epic Games Store üzerinden indirilebilir durumda olacak.

STAR WARS BATTLEFRONT 2 NASIL İNDİRİLİR ?

Oyuna sahip olabilmek için öncelikle buraya tıklayarak Epic Games Store‘a gidin ve üyeliğiniz bulunmuyorsa üyelik sürecini tamamlayarak hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra mağza sayfasını aşağıya kaydırdığınız zaman ücretsiz oyunların yer aldığı kısımı göreceksiniz, buradan Star Wars Battlefront 2: Celebration Edition’ın üstünde bulunan “ŞİMDİ ÜCRETSİZ” bağlantısına tıklayın.

Ardından “Sipariş Ver” butonuna tıkladığınız zaman oyun kütüphanenize eklenmiş olacak. Oyunu bilgisayarınıza indirmek için ise “Yükle” butonunu kullanmanız gerekiyor.

Yorum Yap