1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Sony PlayStation Plus’ın Ücretsiz Haziran 2020 Oyunları

Sony PlayStation Plus’ın Ücretsiz Haziran 2020 Oyunları

Sony PlayStation Plus'ın Ücretsiz Haziran 2020 Oyunları

PlayStation Plus Haziran 2020 ücretsiz oyunları resmen belli oldu.

Sony, PlayStation 5 ile haşır neşir olurken, abonelerini unutmuyor PlayStation Plus ücretsiz oyunları adıyla abonelerine ücretsiz oyunlar sunuyor. Sony, Haziran ayınıda boş geçmeyi düşünmüyor. Sony, PlayStation Plus 2020 oyunlarını açıkladı. Açıklamasına göre Haziran ayında ücretsiz hale gelen ilk oyun Call of Duty:WWII olacak. 2.Dünya savaşına konu olan Call Of Duty:WWII, oyunculara bol aksiyonlu dakikalar yaşatacak. Tabii ki bu bir oyunla sınırlı değil, gelelim PlayStation Plus’ın ikinci ücretsiz oyununa.

Oyun severler tarafından oldukça tercih edilen, Star Wars evreni de PlayStation Plus’ta ücretsiz olacak. Yani Sony’nin Haziran ayında ikinci ücretsiz oyunu Star Wars: Battlefront II olacak.

Sony’den gelen açıklamaya göre Call Of Duty: WWII şuanda indirebilir durumda. PlayStation Plus üyeliğine sahip kullanıcılar Call Of Duty: WWII’yi şimdiden ücretsiz bir şekilde edinebilirler. Star Wars Battlefront II ise 2 Haziran Salı günü indirilmeye sunulması planlanıyor. Oyunculara bir hatırlatma yapmadan olmaz, her iki oyunda 6 Temmuz’a kadar ücretsiz oynanabilecek. Bu tarih geçtikten sonra oyunları ücretsiz oynama hakkına sahip değil oyuncular.

Yorum Yap