1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Samsung Galaxy S21 Serisinin Tanıtımına Yönelik Açıklama Geldi!

Samsung Galaxy S21 Serisinin Tanıtımına Yönelik Açıklama Geldi!

Samsung Galaxy S21 Serisinin Tanıtımına Yönelik Açıklama Geldi!

Samsung yeni amiral gemilerini tanıtacağı tarihi resmen açıkladı.

Samsung tarafından gelen son açıklamayla birlikte Galaxy S21 ailesinin resmi tanıtım tarihi açıklandı. Güney Koreli akıllı telefon üreticisi 14 Ocak‘ta yeni amiral gemisi serisini tanıtacağı tarihi resmen duyurdu. Şirket tarafından geçtiğimiz günlerde Galaxy S serisinin yıllar süren evrimini gösteren bir video paylaşılmıştı, ancak yeni amiral gemisi hakkında adeta bir sır saklanır gibi bilgi verilmemişti.

Samsung’un tanıtım etkinliğine dair yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz sene herkesin eve kapanıp uzaktan çalışmasıyla birlikte, mobil teknoloji günlük hayatımızın merkezine oturdu. Mobil teknolojiye öncelik veren bir hayata hızlı bir şekilde geçmemiz, günlük yaşantıyı olağanüstü bir deneyime dönüştüren mobil cihazlara olan ihtiyacı da beraberinde getirmeye başladı” ifadelerine yer verdi.

Şirketin yeni tanıtacağı cihazalar arasında Galaxy S21, S21 Plus, ve S21 Ultra modelleri bulunuyor. Daha önceki haberlerimizde yer verdiğimi gibi tıpkı Apple‘ın iPhone 12 serisinde uyguladığı gibi Samsung‘un yeni amiral gemisinin kutusundan da şarj aleti çıkmayacak.

14 Ocak‘ta düzenlenecek olan etkinlikle birlikte Galaxy Buds Pro olmak üzere birçok aksesuar tanıtılacak.

Yorum Yap