Samsung Galaxy M51’e Dair Özellikler Netleşiyor

 Samsung Galaxy M51’e Dair Özellikler Netleşiyor
Okunuyor Samsung Galaxy M51’e Dair Özellikler Netleşiyor

Samsung’un orta segmente konumlandırdığı cihazların sayısını arttırmaya devam ediyor.

A ve M serileri olmak üzere iyi bir satış rakamı elde eden Samsung, bu segmentte ürün yelpazesini genişletiyor. Geçtiğimiz aylarda, Samgung Galaxy M51’e ait olduğu düşünülen bir dizi görselle karşılaşmıştık şimdi ise cihazın Geekbench testlerinin sızıntısı geldi. Sızıntılarda Galaxy M51’in, 8 GB RAM ile eşleştirilmiş ve Android 10’da çalışan bir Snapdragon 675 yonga seti tarafından destekleniyor. Geekbench sızıntısına göre Galxy M51 Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 675 yonga setinden güç alıyor. 8 GB RAM ile birlikte geleceği tahmin edilen cihaz, kutusundan Android 10 işletim sistemi ile çıkacak.

6,5 inçlik bir AMOLED ekrana sahip cihaz delikli ekran tasarımına sahip olduğu da iddia edilenler arasında. Cihazın arka tarafında üçlü bir ana kamera kurulumu yer alacak, aynı zamanda Galaxy M51’de fiziksel bir parmak izi okuyucusu da konumlandırılmış durumda. Bağlantı desteğinin USB – C olduğu söylenen cihazın, 5000 mAh’lık bir batarya kapasitesiyle gelmesi olası.

Şu anlık fiyatı ve ne zaman çıkacağı konusunda bir şey söylemek için oldukça erken gibi görünüyor. Ancak söylentilere göre 250 dolar’lık bir fiyat etiketiyle kullanıcıların beğenisine sunulacak. Tabii ki bunların bir söylenti olduğunu belirtmekte var.

Yorum Yap
Yazı Ekle