Samsung Galaxy M12 Göründü!

 Samsung Galaxy M12 Göründü!
Okunuyor Samsung Galaxy M12 Göründü!

Samsung’un uzun süredir üstünde çalıştığı yeni telefonu Galaxy M12 FCC sertifika sitesinde görüldü.

Samsung orta segment ürünlerine hergün bir yenisini eklemeye devam ediyor. Mevcut amiral gemisi modellerinden fazla satış elde ettiği orta segmente hitap eden cihazları hem kullanıcıların bütçesine hitap ederken, hem de kullanıcıları cezbeden özellikleriyle öne çıkıyor. Bir süredir sızıntılarla gündeme gelen Galaxy M12, FCC Sertifika sitesinde göründü.

Daha önce Geekbench testlerine rastladığımız Galaxy M12, şimdi ise bazı özellikleriyle FCC sitesinde onaylanmış durumda. Önceki sızıntılara göre cihazın 7000 mAh kapasiteli bir pili bulunuyordu. Ancak FCC Sertifika sitesine göre telefonda 6000 mAh kapasiteli bir pile yer verilmiş durumda.

Geekbench testlerinde de sızdırılan bilgilere göre Galaxy M12, Exynos 850 yonga setinen güç alacak. Bu işlemciye 3 GB RAM ederken cihazın kutusundan Android 11 ile çıkması bekleniyor. Ekran tarafında cihazda 6.5 inç’lik Infinity-V çentikli bir ekrana yer verilmiş. Kare şeklinde bir kamera kurulumuna sahip telefonda, parmak izi okuyucusu güç düğmesinin üzerine entegre edilmiş.

Yorum Yap
Yazı Ekle