1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Samsung Galaxy A53 5G Geekbench Listelerinde Göründü İşte Detaylar!

Samsung Galaxy A53 5G Geekbench Listelerinde Göründü İşte Detaylar!

Samsung’un orta segmente hitap eden yeni modeli Galaxy A53 hakkında ilk bilgiler ortaya çıktı.

Samsung Galaxy A53 5G Geekbench Listelerinde Göründü İşte Detaylar!

Samsung Galaxy A, serileri kullanıcılar arasında sevilen modellerin başında geliyor. Şirket bu seriye üye üç modeli her sene aynı anda tanıtıyor.

Geride bıraktığımız yıl Samsung Galaxy A32, A52 ve A72 modelleri bildiğiniz gibi kullanıcıların beğenisine sunulmuştu.

Samsung Galaxy A32 giriş seviyesi bir model olarak karşımıza çıkarken serinin biraz daha güçlü modeli olarak gelen A52 ise serinin en çok tercih edileni oldu.

Yakın zaman içerisinde Galaxy A33 başta olmak üzere A53 ve A73 modellerinin kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor. Galaxy A53 modeli GeekBench listelerinde kendini gösterdi bile.

Kutusundan Android 12 işletim sistemi ile birlikte çıkması beklenen cihaz 6 GB RAM ile birlikte gelecek. GeekBench listesine göre telefonun tek çekirdeklide 690, çok çekirdeklide ise 1846 puan aldığı görülüyor.

Exynos 1200 yongası ile gelmesi beklenen cihazın giriş seviyesi bir telefon olmasına rağmen günlük işleri kolayca halledebilecek güçlü bir cihaz olduğunu ifade edebiliriz.

Tasarım anlamında cihaz önceki serilere göre benzer bir tasarım ile gelecek gibi görünüyor. Son olarak kameraya bakacak olursa 64 MP ana kameraya sahip olacak modelin 120Hz ekran tazeleme hızı bulunuyor.

Yorum Yap