1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Samsung Galaxy A33 5G’nin Görselleri ve Detayları Sızdırıldı

Samsung Galaxy A33 5G’nin Görselleri ve Detayları Sızdırıldı

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung’un gelecek yıl tanıtacağı Galaxy A33 5G’nin render görüntüleri ve detayları sızdırıldı.

Samsung Galaxy A33 5G'nin Görselleri ve Detayları Sızdırıldı

Samsung, bu yıl içerisinde Galaxy A32 5G’yi kullanıcıların beğenisine sunmuştu ardından fazla aralamadan akıllı telefonun 4G versiyonunu tanıtmıştı.

Şirket seriye yeni bir akıllı telefon daha eklemeye hazırlanıyor. Samsung Galaxy A33 5G’nin render görüntüleri ve bazı teknik detayları Onleaks ve 91mobiles tarafından ortaya çıkarıldı.

Samsung Galaxy A33 5G’nin detaylarına değinmemiz gerekirse cihaz siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneğiyle gelecek. Ardından seriye açık mavi ve turuncu renklerin eklenmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy A33 5G'nin Görselleri ve Detayları Sızdırıldı

Cihaz, Infinity-U ekrana sahip olacak, 6.4 inç büyüklüğünde FHD+AMOLED ekranı bünyesinde barındıracağını belirtelim.

Render görsellerine baktığımız zaman burada sağ tarafında güç ve ses ayar düğmeleri karşılıyor bizleri. Alt tarafında ise USB Type-C bağlantı noktasına yer verilmiş aynı zamanda 3.5 mm kulaklık girişi de bulunmuyor.

Arka tarafına döndüğümüzde burada dörtlü bir kamera kurulumuna rastlıyoruz. Samsung Galaxy A33 5G gelecek yılın ilk günlerinde kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor.

Yorum Yap