1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Redmi’nin Yeni Üyesi K30S Geliyor!

Redmi’nin Yeni Üyesi K30S Geliyor!

Redmi'nin Yeni Üyesi K30S Geliyor!

Xiaomi’nin yan markalarından Redmi’nin yeni modeli K30S’in detayları belli oldu.

Xiaomi Redmi’nin yeni cihazı K30S’in çıkış tarihi netlik kazandı. Redmi K30S ismiyle satışa çıkacak model daha önceki sızdırılan bilgilerdeki gibi gücünü Snapdragon’un 865 yonga setinden alacak. Telefonda 6 GB ve 8 GB olmak üzere iki farklı seçenek bulunurken aynı zamanda 128 GB’lık dahili depolama alanı bulunuyor. Xiaomi bu model özelinde 12 GB RAM üzerine çalışmalar yaptığı ama sadece belirli ülkelerde satılacağı söylentiler arasında.

1080p çözünürlüğe sahip 6.67 inç bir ekranla gelen cihaz 5000 mAh kapasiteli bir bataryayı bünyesinde barındırıyor. Ayrıca bataryanın 33W hızlı şarj teknolojisiyle desteklendiğini belirtelim. Telefon böylece 1.5 saat gibi bir sürenin altında tam kapasite şarj olabilecek.

İlk etapta Çin’de satışa sunulması beklenen K30S’in daha sonra Asya, Pasifik ülkelerinde Redmi’nin çeşitli üst seviye modelleriyle birlikte tanıtılacak. Redmi’nin bu modelinin ülkemizde satışa çıkacağını tahmin ediyoruz. Çin pazarında telefon 27 Ekim tarihinde satışa sunulacak önümüzdeki aylarda ise Asya pazarında ki çeşitli ülkelerde satışa çıkmış olacak.

Yorum Yap