1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Redmi Note 10T Yakında Satışa Çıkıyor: Fiyat Performans Canavarı!

Redmi Note 10T Yakında Satışa Çıkıyor: Fiyat Performans Canavarı!

Redmi Note 10T modeli yakında satışa çıkıyor. İşte ortaya çıkan tüm detaylar.

Redmi Note 10T Yakında Satışa Çıkıyor: Fiyat Performans Canavarı!

Redmi uygun fiyatlı  yüksek performans sağlayan cihazlarıyla kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Faaliyetlerine Xiaomi’nin alt markası olarak devam eden Redmi bildiğiniz üzere ülkemizde de oldukça tutulan akıllı telefon markalarından bir tanesi.

Yakın zamanda tanıtılması beklenen Redmi Note 10T modeli, uygun fiyatıyla piyasaya sürülecek performans anlamında orta segmente hitap edecek olan cihaz bu alanda en iyisi olacak.

REDMİ NOTE 10T ÖZELLİKLERİ

Cihazı genel anlamıyla incelersek, ön panelde bizleri 6,5 inçlik 90Hz tazeleme hızına sahip LCD bir ekran karşılıyor. Delikli ekran tasarımı ile gelen telefonun ön tarafında 8 MP’lik bir selfie kamerası konumlandırılmış. Her ne kadar orta segment bir cihaz olsa da 8 MP’lik bir selfie kamerası biraz rakiplerinin gerisinde görünüyor.

Redmi Note 10T Yakında Satışa Çıkıyor: Fiyat Performans Canavarı!

Redmi modellerinde alışagelmedik bir arka kamera kurulumunu görüyoruz cihazın arka tarafında. Dikey olarak konumlandırılmış üçlü kamera kurulumu karşılıyor burada bizleri.

Kameralar; 48 MP ana kamera, 2 MP makro lens ve 2 MP derinlik kamerasından oluşuyor. Gücünü Dimensity 700 yonga setinden alacak telefonun 5G desteğinin bulunduğunu hatırlatalım.

Bu işlemciye 4 / 6 GB RAM ve 64 / 128 GB dahili depolama alanı eşlik ediyor. 5000 mAh kapasiteli bir bataryası bulunurken bu pili desteklemek için 22,5W gücünde bir şarj desteği bulunuyor.

Redmi Note 10T ilk olarak Hindistan’da 26 Temmuz tarihinde satışa sunulmuş olacak. Cihazın 4 GB RAM’li versiyonu 128 dolara, 6 GB RAM’li versiyonu ise 215 dolar’dan satışa sunulacak. Telefonun ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağına dair şimdilik bir ibare bulunmuyor.

Yorum Yap