1. Ana Sayfa
  2. Giyilebilir Teknoloji
  3. Realme Watch 2 Ortaya Çıktı İşte Fiyatı ve Özellikleri

Realme Watch 2 Ortaya Çıktı İşte Fiyatı ve Özellikleri

Realme Watch 2 Ortaya Çıktı İşte Fiyatı ve Özellikleri

Realme, yeni akıllı saati Realme Watch 2’yi Malezya’da kullanıcıların beğenisine sundu.

Tasarım açısından Realme Watch 2, ne kadar Apple Watch’ı andırsa da ona nazaran uygun bir fiyat etiketine sahip. Realme Watch, serisinin ilk üyesi neredeyse bir yıl önce kadar piyasaya sürülmüş ardından Watch S ve Watch S Pro ile akıllı saat ailesi büyüdü. Şimdi ise bizleri Realme Watch 2 karşılıyor.

REALME WATCH 2’NİN ÖZELLİKLERİ

Realme Watch 2, 1,4 inç büyüklüğünde 320×320 piksel çözünürlüğünde 600 nit parlaklık sunabilen bir ekrana sahip. Tasarım açısından dikdörtgen tasarım anlayışıyla aslında bizlere Apple Watch’ı anımsatsa da fiyat yönüyle ondan ayrıldığını bir kez daha belirtelim. IP68 sertifikasıyla gelen akıllı saat suya ve toza karşı dayanıklılık sunuyor.

Realme Watch 2 Ortaya Çıktı İşte Fiyatı ve Özellikleri

90 civarında spor modunu bünyesinde barındıran saat, aynı zamanda uyku ve stres takibi, kalp atış hızı ve kandaki oksijen seviyesini (spO2)’yi ölçebilme kabiliyetine sahip. Realme’ye göre akıllı saat 315 mAh kapasiteli bataryasıyla tek şarjla 12 gün kullanım sağlayabiliyor.

REALME WATCH 2’NİN FİYATI NE ?

Realme Watch 2’nin aslında en can alıcı özelliklerinden bir tanesi fiyatı demek yanlış olmayacaktır. 55 dolarlık fiyat bandıyla gelen cihazın Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı şimdilik bilinmiyor.

Yorum Yap