1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Realme C25s Performansı ve Fiyatıyla Dikkat Çekiyor

Realme C25s Performansı ve Fiyatıyla Dikkat Çekiyor

Realme C25s Performansı ve Fiyatıyla Dikkat Çekiyor

Realme’nin orta segmente hitap eden Realme C25s modeli piyasaya sürülü.

Realme fiyat/performans telefonlarıyla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu kapsamda C serisi ile kullanıcılara sunduğu uygun fiyatlı modeller oldukça tutulmaya başlandı. Amiral gemisi modellerinin fiyatlarının oldukça artması kullanıcıları da bunları alıp kullanmasının önüne geçti.

İnsanlar sonucunda daha uygun fiyatlı modellerin arayışına başladı. Giriş seviyesine olan modeller bu uğurda oldukça arttı talep artışı beraberinde cihaz satışlarında patlama etkisi yarattı desek yanlış söylemiş olmayız.

Realme’nin C25s modeli uygun fiyatıyla giriş seviyesi modelleri arasında kendisine yer buldu. Yeni model cihaz ilk olarak Malezya’da bulunan kullanıcılar için sunuldu.

Ardından Hindistan için satışa çıkacak olan telefonun sonraki zamanlarda ülkemiz için satışa çıkması bekleniyor.

REALME C25s FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

Cihaza bakmamız gerekirse çentikli bir tasarım anlayışıyla karşılaşıyoruz. İnce çerçeveler kullanılan telefonun tasarımsal anlamda göze hitap ettiğini söylemek mümkün. Ön panelinde 6,5 inç HD+ çözünürlüğe sahip IPS LCD bir ekranla karşılaşıyoruz. Ön yüzünü incelemeye devam ederken burada damla çentiğe yerleştirilmiş 8 MP’lik bir kamera yer alıyor.

Realme C25s Performansı ve Fiyatıyla Dikkat Çekiyor

Arka tarafına bakmamız gerekirse üçlü bir kamera modülüyle karşılaşıyoruz. Kameralar; 46 MP ana kamera, 2 MP yardımcı lens ve 2 MP makro lens’den oluşuyor.

Gücünü MediaTek’in Helio G85 işlemcisinden alan telefona 4 GB RAM ve 128 GB’lık bir dahili depolama alanı eşlik ediyor. 6000 mAh kapasiteli oldukça büyük bir pil kapasitesiyle gelen cihazın 18W hızlı şarj desteği bulunuyor.

Türkiye’de satışa sunulması beklenen cihazın 169 dolarlık bir fiyat etiketi bulunuyor

Yazar Hakkında

Bir Uluslararası İlişkiler öğrencisi aynı zamanda teknoloji meraklısı zaman zaman kodlarla haşır neşir olduğu olur. :)

Yorum Yap