1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. POCO X3 GT’nin Lansman Tarihi Netleşti: Türkiye’de Satılacak!

POCO X3 GT’nin Lansman Tarihi Netleşti: Türkiye’de Satılacak!

POCO’nun fiyat / performans cihazlarının arasına bir aile üyesi daha ekleniyor.

POCO X3 GT'nin Lansman Tarihi Netleşti: Türkiye'de Satılacak!

Xiaomi’nin alt markası olarak bir zamanlar faaliyet gösteren POCO’yu çoğunlukla fiyat / performans cihazlarıyla tanıyoruz. Xiaomi’ye her ne kadar yakın olsa da, çoğu zaman onunla aynı parçaları kullanmasına rağmen POCO bağımsız bir marka olarak yoluna devam ediyor.

Ülkemiz pazarına da giriş yapan Çin merkezli akıllı telefon üreticisi yeni cihazı ile şu an oldukça gündemde. Poco X3 modelinin çıkışının ardında, serinin sonraki modeli Poco X3 GT ortaya çıkmış hakkında bir süre sızıntılar görmüştük.

X3 GT ismiyle karşımıza çıkış yapacak olan yeni Poco modelinin şimdiden bir hayli ilgi gördüğünü belirtmeden geçmeyelim. Cihazın lansman tarihi ve teknik detayları belli oldu.

Çıkışını ilk olarak Hindistan’da gerçekleştirecek olan yeni cihaz 23 Temmuz’da kullanıcılara sunulmuş olacak. Ardından cihaz Malezyada ki kullanıcılara sunulacak. Malezya’da düzenlenecek etkinlik 28 Temmuz’da gerçekleştirilecek.

Şimdilik bu iki ülkenin dışında serinin nerelerde tanıtılacağına dair pek bir detay bulunmuyor. Ancak bazı kaynaklara göre yeni model Hindistan ve Malezya’nın yanında Endonezya ve Türkiye’de de satışa sunulacak.

Yorum Yap