PlayStation 4’e Koronavirüs ayarı!

 PlayStation 4’e Koronavirüs ayarı!
Okunuyor PlayStation 4’e Koronavirüs ayarı!

Koronavirüs sebebiyle dünya üzerinde genel olarak markalar ürün tedarik etme noktasında sorunlar yaşamaya başlamasıyla. PlayStation 4 fiyatlarında artışa gidildi.

Bu noktada markaların ürün tedariğinde sorun yaşamasıyla bu da tüktecilere zam olarak dönmeye başladı. PlayStation 4‘ün fiyatları sıfır ve ikinci el olarak neredeyse iki kat artmış durumda. PlayStation 5‘in piyasaya çıkış tarihi yaklaşırken PlayStation 4‘ün fiyatları normal olarak düşmesi bekleniyordu ürün tedariğinde birtakım sorunlar yaşanmaya başlanmasıyla konsol fiyatları bir hayli artmış durumda. PlayStation 4 satın almak isteyen kullanıcılar alışveriş sitelerine baktıklarında bu fahiş fiyatlarla karşılaşmış durumdalar.

Salgından önce 2000 TL ile 2500 TL bandında olan PlayStation 4 şuan neredeyse 5000 TL , 6000 TL arasında bir fiyata satılıyor. PlayStation Türkiye tarafından gelen açıklamada ise konsol ve aksesuar fiyatları konusunda Sony‘nin herhangi bir fiyat artışı yapmadığını, tavsiye edilen satış fiyatının değişmediğini belirttiler.

Yorum Yap
Yazı Ekle