Oppo A53’ün Özellikleri Belli Oldu!

 Oppo A53’ün Özellikleri Belli Oldu!
Okunuyor Oppo A53’ün Özellikleri Belli Oldu!

Oppo orta segment cihazı  Oppo A53’ü sessizce satışa sundu.

Çinli telefon üreticisi Oppo model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Bir süredir söylentilere konu olan A53 modelini sessiz sedasız bir şekilde ön siparişe sundu. Cihaz özellikleri ve fiyatıyla dikkatleri üzerine topluyor ilk etapta Hindistan’da satılması bekleniyor. Modelin ne zaman global pazarda aktif olarak kendini göstereceği şu an için bilinmiyor.

Oppo’nun yeni cihazının ön siparişe sunulmasının ardından özellikleri de netleşmiş oldu. Yeni telefon Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 460 yonga setinden güç alıyor. Buna 4 GB RAM eşlik etmesiyle birlikte cihazın depolama alanı da 64 GB olarak belirlenmiş durumda. Tabii ki bu depolama alanı sizlere yeterli gelmezse microSD kart desteğiyle birlikte yükseltebilirsiniz. 720×1600 piksel çözünürlüğünde 6.5 inç’lik bir IPS LCD ekranla birlikte gelen telefonun ekran/gövde oranı yüzde 82.9 civarında olduğunu hatırlatalım. 90Hz yenileme hızına sahip bu ekranın piksel derinliği ise 270 ppi.

Oppo A53’ün Fiyatı Ne ?

5000 mAh’lık çokta küçük sayılmayacak bir batarya kapasitesine sahip Oppo A53 için 140 euro’luk bir fiyat etiketi belirlenmiş. Ülkemize geldiğinde ise tahminen 2000 TL civarı bir fiyatla satılması muhtemel.

Yorum Yap
Yazı Ekle