1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Oppo A16 Fiyatı ve Performansıyla Adından Söz Ettirecek

Oppo A16 Fiyatı ve Performansıyla Adından Söz Ettirecek

Oppo fiyat / performans cihazlarına bir yenisini daha ekleyecek.

Oppo A16 Fiyatı ve Performansıyla Adından Söz Ettirecek

Oppo gerek global pazarda gerekse ülkemiz pazarında her kullanıcının bütçesine uygun telefonlar üretiyor. Son zamanlarda oldukça uygun fiyatlı modellerle karşımıza çıkan akıllı telefon üreticisinin ülkemizde bu denli ucuz olmasının sebeplerinden birisi de yerli üretim olması.

Şimdi ise karşımıza Oppo A16 modeliyle çıkıyor, söz konusu cihaz yerli üretim olmasa da fiyatı anlamında ülkemizdeki yerli üretim modellerden daha uygun bir fiyata kullanıcılara sunulacak.

Cihazı genel hatlarıyla incelediğimiz zaman burada bizleri damla çentikli bir ekran karşılıyor. 6,52 inç boyutundaki ekran HD+ çözünürlüğe sahip. Damla çentikli ekran tasarımında 8 MP’lik bir selfie kamerası konumlandırılmış.

Oppo A16 Fiyatı ve Performansıyla Adından Söz Ettirecek

Arka paneline dönecek olursak burada dikey olarak konumlandırılmış üçlü bir kamera kurulumu yer alıyor. Kameralar; 13 MP ana kamera, 2 MP makro lens ve 2 MP monokrom kameradan oluşuyor.

Gücünü MediaTek’in Helio G35 yonga setinden alan Oppo A16’ya 3 GB RAM ve 32 GB’lik bir dahili depolama alanı eşlik ediyor. USB-C bağlantı noktasına sahip cihazın 5000 mAh kapasiteli bataryası bulunuyor.

Fiyatı konusuna gelecek olursak kullanıcılara 140 dolar’lık bir fiyat etiketiyle gelecek.

Yorum Yap