1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Oppo A12s Tanıtıldı Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Oppo A12s Tanıtıldı Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Oppo A12s Tanıtıldı Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Oppo, uygun fiyatlı yeni cihazı Oppo A12s’i resmen tanıttı.

Geçtiğimiz aylarda duyurusu yapılan Oppo A12’den sonra şimdi de bu aileye yeni bir üye daha katıldı. O telefon Oppo A12s neredeyse birbirine yakın özellikler barındıran telefonlar arasında bu cihazın en büyük farkı RAM ile renk seçenekleri tarafında bir tık önde diyebiliriz. Arka tarafında çiftli bir kamera kurulumuna yer verilen cihazda aynı zamanda parmak izi tarayıcısı da arka tarafına konumlandırılmış durumda. Ekran tarafına gelecek olursak bizleri burada damla çentik tasarım karşılıyor . Ön kamera ekranın üstünde ortalanmış şekilde şekilde.

6.22 inç’lik bir ekran büyüklüğüne sahip Oppo A12s, 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafızasının yanında gücünü MediaTek Helio P35 işlemcisinden alıyor. Arka kamera kurulumunda 12 MP’lık bir kamera ve 2 MP derinlik sensörüne sahip kamera eşlik ediyor. Ön tarafına konumlandırılan selfie kamerası ise 5 MP’lik bir çözünürlüğe sahip. Kutusundan Android 10 işletim sistemiyle çıkacak cihaz ColorOS 6.1 arayüzüyle geliyor. Oppo A12s, 4230 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip. Telefon 130 dolar civarında bir fiyat bandına sahip olacak bunuda söylemek gerek.

Cihazın şu an Türkiye’de satılıp, satılmayacağına dair herhangi bir şey söylemek zor bu konuda kesinleşmiş bir açıklama yok.

Yorum Yap