Onunda Bir Bedeli Var Artık: Google Fotoğraflar Ücretli Oluyor

 Onunda Bir Bedeli Var Artık: Google Fotoğraflar Ücretli Oluyor
Okunuyor Onunda Bir Bedeli Var Artık: Google Fotoğraflar Ücretli Oluyor

Google’ın, kullanıcılarına sunduğu sınırsız depolama alanına sahip Google Fotoğraflar, Haziran 2021’den itibaren ücretli oluyor.

Google’ın kullanıcı deneyimini iyileştirmek için yeni özellikler eklediği Fotoğraflar uygulaması, insanların sıklıkla telefonlarının alanları yeterli gelmediğinde sıklıkla tercih ediliyor. 1 Haziran 2021’den itibaren Fotoğraflar uygulamasının ücretiz ve sınırsız depolama hizmeti resmen sona ermiş olacak.

Bu tarihten sonra çekilen tüm fotoğraf ve videolar otomatik olarak Google One’da bulunan 15 GB’lik ücretiz depolama alanına kaydedilmeye başlanacak.

Google’ın kullanıcılarına ücretsiz olarak sunduğu bulut hizmeti Google One’nin 15 GB’lik bir depolama alanı bulunuyor bu alan dolduğunda ise ek ücret ödemek suretiyle bu alan arttırılabilecek. Google, 1 Haziran 2021’den itibaren Drive, E-Tablolar ve Slaytlar olmak üzere tüm Google hizmetlerinin Google One’da bulunan 15 GB’lik depolama alanına aktarılacağını açıkladı.

GOOGLE PİXEL’E TORPİL GEÇİLMİŞ!

Google’ın açıklamasına göre, Pixel serisi bir akıllı telefona sahip kullanıcılar bu değişiklikten etkilenmeyecek. Fotoğraflar uygulamasını önceden olduğu gibi ücretsiz şekilde kullanmaya devam edecekler.

Yorum Yap
Yazı Ekle