1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. OnePlus Nord LE Duyuruldu: Yalnızca Bir Adet Üretim Yapılacak!

OnePlus Nord LE Duyuruldu: Yalnızca Bir Adet Üretim Yapılacak!

OnePlus Nord LE Duyuruldu: Yalnızca Bir Adet Üretim Yapılacak!

OnePlus, OnePlus Nord LE adını verdiği yeni telefonunu kullanıcıların beğenisine sundu.

OnePlus Nord, serisi ile oldukça benzerlik taşıyan bu cihazın benzersiz bir özelliği de bulunuyor. Sadece şanslı bir kişi, yeni cihaz OnePlus Nord LE’ye sahip olabilecek.

OnePlus, tarafından duyurulan bu telefonun adını ilk defa duymuş olabilirsiniz. Çünkü daha önce gerek sızıntılar olsun, gerekse firmaya yönelik çıkan söylentilerde böyle bir telefonun bahsi bile geçmedi. OnePlus Nord, modeliyle aynı özellikleri taşıyan cihazın 90Hz ekran yenileme hızı bulunuyor.

Dörtlü bir kamera kurulumuna sahip telefonun, aynı zamanda iki selfie kamerası bulunuyor. Gücünü Snapdragon’un 765G işlemcisinden alan One Plus Nord LE’nin 4115 mAh kapasiteli bataryasının yanında 30W hızlı şarj desteği bulunduğunu da hatırlatalım.

Peki tüm bunlara rağmen OnePlus Nord LE’yi farklı kılan şey ne ?

Firmadan gelen açıklamaya göre OnePlus Nord LE’yi farklı kılan şey tamamen arka tarafında saklı.  Turuncudan yeşile geçiş yapan bir gradyan kaplamaya sahip olduğunu söylemek gerekiyor. Bu kaplama yumuşak dokunuşa sahip bir arka panel deneyimini kullanıcılarına sunuyor. OnePlus, bu cihazı LE uzantısıyla “Literally Only One Edition” olarak açıklıyor. Yani bu telefondan yalnızca bir adet üretilecek.

Cihaz bir şanslı kişiye çekiliş yapılarak hediye edileceğini belirtelim.

Yorum Yap