One Plus Z’ye Dair Özellikler ve Detaylar Sızdı!

 One Plus Z’ye Dair Özellikler ve Detaylar Sızdı!
Okunuyor One Plus Z’ye Dair Özellikler ve Detaylar Sızdı!
Bir süredir OnePlus Z’nin çıkan sızıntılarına, şimdi de cihazın özellikleri ve çıkış tarihi eklendi.

Üst ve orta segmentte konumlandırılan OnePlus Z bir süredir sızıntılarla karşımıza çıkıyordu. Geçtiğimiz günlerde de ortaya performans testleri çıkmıştı, ardından cihazın özellikleri ve çıkış tarihi netleşti son çıkan sızıntıyla. OnePlus Z, 6.5 inçlik S-AMOLED bir ekran ile kullanıcıların deneyimine sunuluyor. Arka kamera kurulumunda 16 MP ana kamera, 12 MP ultra geniş açılı sensör ve 13 MP telefoto sensörü olan bir üçlü kamera kurulumu konunlandırılmış. Bu kamera kurulumunda lazer otomatik odaklama ünütesi de bulunabilir.

Cihazın donanım tarafına baktığımızda, Qualcomm’un Snapdragon 765G işlemcisinden güç alıyor cihaz. 8 GB RAM ve 12 GB RAM seçenekleriyle karşımıza çıkacağı iddia ediliyor. 128 GB ve 256 GB olmak üzere iki farklı depolama alternatifiyle geleceği tahmin ediliyor. USB-C üzerinden 30W kablolu şarj desteği bulunan cihaz 4000 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olacak.

Android 10 ile gelmesi beklenen cihaz, renk bakımından siyah, mavi, beyaz renkler ve limitied-edition kaplamalarla kullanıcıların karşısına gelecek. Henüz tam anlamıyla netleşmeyen bilgilere göre OnePlus Z Temmuz ayının ikinci haftası tanıtılacak.

Yorum Yap
Yazı Ekle