Öfkeli Kuşlar Çizgi Film Oluyor

 Öfkeli Kuşlar Çizgi Film Oluyor
Okunuyor Öfkeli Kuşlar Çizgi Film Oluyor

Dünya genelinde yüz milyonlarca mobil ve sosyal medya kullanıcısı tarafından oynana oyun, Mart ayında çizgi film olarak televizyonlarda belirecek.

İlk olarak sosyal medya oyunu olarak hayatımıza giren, ardından mobil oyunlar arasında zirveye yükselen, Finlandiya’da parkı açılan Angry Birds (Öfkeli Kuşlar), şimdi de televizyona çıkmaya hazırlanıyor.

Aynı zamanda internettede izlenebilecek olan ‘Angry Birds Toons’ adlı çizgi filmin galası, 16-17 Mart tarihlerinde internet üzerinden yapılacak. Çizgi filmde yer alacak bölümlerin, sapanla fırlattığımız kuşların neden bu kadar öfkeli olduğunu detaylarıyla ortaya çıkaracağı tahmin ediliyor.

İnternette dünyanın dört bir yanındaki takipçileri tarafından takip edilebilecek olan çizgi film, ilk olarak Ukrayna’da televizyonlarda gösterilecek. Rovio’nun ileride anlaşma yapacağı televizyon kanallarını artırması bekleniyor.

Rovio, Aralık 2012’de Angry Birds’ün filminin çekileceğini duyurmuştu. Ancak çocukların sinemaya koşuşturması için üç yıl daha beklemesi gerekiyor.

Yapılan Yorumlar
  • Avatar for Birisi Birisi dedi ki:

    Adamlar zaten oyundan parayı kırdı, bir de çizgi filmiyle götürecekler. Akıllılık böyle bi’ şey olsa gerek!

  • Avatar for Abdullah Abdullah dedi ki:

    Telefonumda ve tabletimde zevkle oynadığım bir oyun yapımcılarıda gayet başarılı. Çizgi filmide eminim oyunu kadar iyi tutulacaktır.

  • Avatar for Herotürk Herotürk dedi ki:

    bir zamanlar çok rağbet görmüştü ama şimdilerde o populerlik yok zamanında daparayı vurdu şimdi ise çizgi film ile tekrar gündeme gelmek istiyor

Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun