1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Nubia Red Magic 6R Ortaya Çıktı İşte Teknik Detayları!

Nubia Red Magic 6R Ortaya Çıktı İşte Teknik Detayları!

Nubia Red Magic 6R Ortaya Çıktı İşte Teknik Detayları!

Oyun telefonun serilerinden Nubia Red Magic’in yeni cihazı ortaya çıktı.

ZTE, akıllı telefon sektöründe bir süredir sessizliğini korumaya devam ediyor. ABD’nin uyguladığı cezalar sonucunda yönünü Asya’ya doğru çeviren Çinli akıllı telefon üreticisi pazar ağını daraltıyor.

Bu durum ZTE’nin yan markalarından biri olan Nubia içinde aynı şekilde geçerli. Oyun odaklı telefonlarıyla bildiğimiz Nubia’yı daha çok Red Magic serisi cihazlarıyla tanınıyor. Ancak Nubia son dönemlerde Avrupa pazarından uzaklaşıyor.

Daha önce Nubia’dan Red Magic 6 ve 6 Pro serilerini görmüştük. Şirket şimdi ise daha uygun fiyatlı bir model üzerine çalışmalarını devam ettiriyor.

Söylentilere göre Nubia Red Magic 6R üzerine çalışmalarını sürdüren Nubia kullanıcıları cezbedecek düzeyde bir cihaz ile gelecek.

NUBİA RED MAGİC 6R’IN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

TENAA’da ortaya çıkanlara göre Red Magic 6R Qualcomm’un Snapdragon 888 işlemcisinden güç alacak. Bu işlemciye 6 GB RAM ve 128 GB’lık dahili depolama alanı eşlik edecek.

4100 mAh kapasiteli bir batarya kapasitesine sahip olacak telefonun 55W hızlı şarj desteğini bünyesinde barındırdığını ifade edelim.

Yorum Yap