1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. Netflix’den Orijinal İçerikler İçin N-Plus Platformu

Netflix’den Orijinal İçerikler İçin N-Plus Platformu

Netflix'den Orijinal İçerikler İçin N-Plus Platformu

Netflix, orijinal içerikleri için N-Plus adında bir platform kurmayı amaçlıyor.

Netflix’in yeni oluşumuyla ilgili söylentiler aslında Protocol sitesinin ortaya çıkardığı bir müşteri anketiyle ortaya çıktı. Ankette Netflix N-Plus hakkında şunları ifade ediyor: “N-Plus, Netflix’in içerikleri ve onlara dair sevdiğiniz her şeyle ilgili bilgiler bulabileceğiniz bir çevrimiçi alan.” yine ankette oluşum içerisinde podcast ve kullanıcılar tarafından hazırlanan çalma listeleri ve “Nasıl Yapılır?” dosyalarının bulunacağı yer alıyor.

Şirket nasıl çalma listesi hazırlanacağı konusuna dair bilgiler veriyor. Kullanıcıların favori dizileri ve filmlerini bir araya getirerek bunları çevrimiçi ortamda nasıl paylaşabileceklerine değiniyor. Netflix aslında bu platform ile abone sayısının artması gayreti içerisinde.

N-Plus’ta paylaşılan çalma listelerindeki içeriklerin fragmanlarının izlenebileceği ve aynı zamanda çalma listelerinin müzik dinlemek amacıyla da kullanılabileceği söyleniyor.

Netflix, N-Plus projesinden yapacağı ve mevcut prodüksiyonlarının geleceğine karar vermek amacıyla da yararlanmak istiyor. İçerik konusunda kararlar verilirken N-Plus ile toplanacak geribildirimlerden de yararlanılabilecek.

Şimdilik N-Plus, platformu hakkında detaylı bilgi verilmezken müşterilerden geri bildirim alabilmek adına düzenli olarak anketler yapılıyor.

Yorum Yap