1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Need for Speed’ten Sürpriz Yeni Oyun mu Geliyor ?

Need for Speed’ten Sürpriz Yeni Oyun mu Geliyor ?

Need for Speed'ten Sürpriz Yeni Oyun mu Geliyor ?

Yeni bir Need for Speed oyununa yönelik paylaşım heyecan yarattı.

Need for Speed: Heat’ın Ghost Games tarafından geliştirilmesinin ardından EA yaptığı duyuruyla Need for Speed oyunları için yola Criterion Games ile devam edileceğini duyurmuştu. Criterion Games stüdyosunun nasıl bir oyun üzerine çalıştığına dair şimdilik net bir fikrimiz bulunmuyor. Need for Speed, Twitter hesabı üzerinden yapılan bir paylaşım açıkçası kafaları karıştırdı.

Criterion Games’in nasıl bir oyun üzerinde, ne kadar süredir çalıştığına dair bir fikrimiz bulunmuyor. Ama gösteriyor ki yakın zamanda net bir duyuru ile karşılaşacağız. İhtimalleri de değerlendirmek gerekirse Need for Speed: Hot Pursuit Remastered ihtimalini de göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered ilk olarak Haziran ayında VentureBeat sitesinden Jeff Grubb tarafından rapor edilmiş, takip eden aylar içerisinde Amazon UK üzerinde listelenmişti. Ardından ise Kore Oyun Derecelendirme ve Yönetim Kurulu tarafından oyun derecelendirilmişti. Önümüzdeki haftalarda yeni bir Need for Speed oyunu ile mi karşılacağız yoksa Need for Speed: Hot Pursuit Remastered ile mi göreceğiz.

Yorum Yap