1. Ana Sayfa
  2. Yazılım
  3. Microsoft’dan Windows 10’a 21H1 Güncellemesi Geliyor

Microsoft’dan Windows 10’a 21H1 Güncellemesi Geliyor

Microsoft'dan Windows 10'a 21H1 Güncellemesi Geliyor

Microsoft Windows 10’un güncellemesiyle yeni özellikleri sundu.

Microsoft’un popüler işletim sistemi Windows 10 bildiğiniz gibi çoğu zaman hatalı güncellemeleriyle gündeme geliyor. Gelen güncellemeler sonucunda sistemsel ve donanımsal uyuşmazlıklar sonucu kullanıcılar çoğu zaman bundan yakınıyor. Ancak yeni yayınlanan güncellemeyle bu sorunlar yaşanmayacak gibi görünüyor.

Microsoft yeni güncellemeyle birlikte Windows Hello tarafında çoklu kamera ve harici kamera desteği vermeye hazırlanıyor. Bahsi geçen özellikle birlikte kullanıcıların yüzleri akıllı bir şekilde taranarak hilelerin önüne geçilecek.

Windows 10 21H1 güncellemesi olarak adlandırılan bu güncellemede pek çok yenilik daha bulunuyor.

Windows Defender’a gelecek güncellemeyle uygulama koruması optimizasyonu eskisine oranla hızlanacak. Yönetim araçları ve grup ilkesi hizmetlerini atlamayalım Microsoft onlarıda yenilemeye hazırlanıyor. Yenilemeden kasıt performans geliştirmesi olarak algılanabilir.

Microsoft Windows 10’un performansını arttırarak kullanıcıları memnun etmek niyetinde. Açıkcası son zamanlarda gelen güncellemelerden sonra gelen şikayetler şirketi hareketlendirmiş gibi duruyor.

Yorum Yap