İşte Razer Blade Stealth 2020

 İşte Razer Blade Stealth 2020
Okunuyor İşte Razer Blade Stealth 2020

Razer, Razer Blade Stealth 2020 oyuncu dizüstü bilgisayarını resmen duyurdu.

Razer oyuncu ekipmanları konusunda önemli bir unsur. Oyuncuların ihtiyacı olan donanımlardan mouse‘una, klavyesi ve akıllı telefonuna kadar üretimini yapan Razer, doğal olarak oyuncu bilgisayarını da üretmekte.

Razer Blade Stealth 2020 oyunculara 13,3 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüğünde bir ekran sunuyor. Ama bu ekranda dikkatinizi çekecek büyük bir özellik var, ekran 120 Hz yenileme hızına sahip. Oyunculara bu sayede akıcı ve keyifli bir oyun deneyimi sunan Blade Stealth 2020‘nin ekranını, oyuncu satın alma sürecinde isterse 4K dokunmatik ekrana yükselttirme şansına sahip.

Blade Stealth 2020‘nin işlemcisine bakacak olursak Intel Core i7-1065G7 işlemcisine sahip. İşlemcinin yanında ekran kartı tarafında ise GeForce GTX 1650 Ti ekran kartı ile oyunculara eşsiz bir oyun deneyimi sunacak. Ayrıca Razer Core X eGPU harici ekran kartı opisyonu ile bilgisayara resmen doping yapılabiliyor.

Razer Blade Stealth 2020‘nin fiyatı 1.799 dolar seviyesinde şuan için. Açıkcası bir dizüstü bilgisayar için oldukça yüksek bir rakam gibi gözükse de özellikleri ve Razer markası bilgisayarın bu fiyat skalasında bulunmasını sağlıyor.

Yorum Yap
Yazı Ekle