1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. iQOO 7 Yakın Zamanda Piyasaya Çıkıyor İşte Özellikleri!

iQOO 7 Yakın Zamanda Piyasaya Çıkıyor İşte Özellikleri!

iQOO 7 Yakın Zamanda Piyasaya Çıkıyor İşte Özellikleri!

Vivo’nun yan kuruluşu iQOO’nun, iQOO 7 isimli cihazını piyasaya süreceğini açıklamıştı.

Şirketin Hindistan resmi hesabından atılan bir Tweet’e göre cihazın 26 Nisan tarihinde piyasaya sürüldükten sonra satışa sunulmuş olacağını duyurdu.

Aynı zamanda BMW M Motorsport ile ortaklaşa tasarlanan iQOO 7 Legend’de tanıtılacak. Cihazın arka panelinde deri ile kaplanmış BMW’nin renkli şeritlerini görebilmeniz mümkün.

Gücünü Snapdragon’un 888 yonga setinden alan telefon kutusundan Android 11 işletim sistemiyle çıkarken bünyesinde OriginOS’u bulunduruyor.

iQOO 7 TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Amiral gemisi konumunda bulunan akıllı telefonun 6,62 inçlik FullHD+ 120Hz ekran tazeleme hızına sahip AMOLED bir ekranı bulunuyor. Ekrana değinmişken altında şifresiz kilit açmaya olanak tanıyan bir parmak izi okuyucusunun da bulunduğunu atlamayalım.

iQOO 7 Yakın Zamanda Piyasaya Çıkıyor İşte Özellikleri!

Arka tarafına göz gezdirdiğimiz zaman, bizleri burada 48 MP birincil, 13 MP telefoto ve 13 MP ultra geniş açılı kameralardan oluşan üçlü bir kurulum karşılıyor.

120W hızlı şarj destekli cihazın 4000 mAh kapasiteli pili bulunuyor. Şimdilik iQOO 7 ve iQOO 7 Legend’in Hindistan pazarındaki fiyatına dair net bir şey bulunmuyor.

Yorum Yap