Huawei Enjoy 20 Pro Tanıtıldı Fiyatı Ve Özellikleri Neler ?

 Huawei Enjoy 20 Pro Tanıtıldı Fiyatı Ve Özellikleri Neler ?
Okunuyor Huawei Enjoy 20 Pro Tanıtıldı Fiyatı Ve Özellikleri Neler ?

Huawei Enjoy 20 Pro, söylendiği gibi ortaya çıktı Çin’de tanıtıldı.

Enjoy 20 Pro, Dimensity 800 işlemcisinden güç alıyor. Cihaz kutusundan Android 10 işletim sistemiyle çıkarken, Google’ın mobil servislerinden yoksun olarak Huawei Mobil Servisleri kullanıyor. Enjoy Pro, 6 ve 8 GB olmak üzere iki farklı RAM seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Aynı zamanda cihaz 128 GB depolama alanıyla birlikte, microSD kart desteğiyle 256 GB’a kadar çıkartılabiliyor.

Telefon 6.5 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüğünde bir ekrana sahip olarak geliyor. Yenileme hızı 90Hz olan bu ekranın üstünde damla şeklinde bir çentik var. Bu çentikte 16 MP selfie kamerası bulunuyor. Büyülü Gece Siyahı, Koyu Mavi ve Galaksi Gümüşü olarak adlandırılan renklerle gelen cihazın 4000 mAh’lık bir kapasitesi bulunuyor. Bu pil aynı zamanda 22.5W hızlı şarj desteğini barındırıyor bünyesinde.

Cihazın arka tarafında üçlü bir kamera kurulumu bizleri karşılıyor. Burada ana kamera işlevini 48 MP’lık kamera görüyor. Bunun yanında 8 MP ultra genişaçılı kamera ve 2 MP makro kamera bulunuyor.

Telefonun fiyatlarına bakacak olursak 6 GB RAM’e sahip Enjoy 20 Pro için Çin’de 1999 yuan (1937 TL)  ödemek gerekecek. Diğer versiyon 8 GB RAM bulunduran cihaz için 2299 yuan (2228 TL) ödenerek sahip olunabilecek. Şu an cihaz Çin’de ön sipariş aşamasında.

Yorum Yap
Yazı Ekle