1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. GTA 6’ya Yönelik Detaylar Ortaya Çıktı!

GTA 6’ya Yönelik Detaylar Ortaya Çıktı!

GTA 6'ya Yönelik Detaylar Ortaya Çıktı!

Rockstar Games’in popüler oyun serisi GTA’dan sevindiren haberler geliyor.

Bildiğiniz üzere serinin son oyunu yaklaşık bundan 7 yıl önce 2013 yılında çıkmıştı. Bu tarihin ardından Rockstar Games yeni bir GTA oyununa odaklanmak yerine online moda yönelik çeşitli geliştirmelerine devam etmişti. GTA Online’ın oyunculara sunulmasının ardından Rockstar Games tüm enerjisini online modlar üzerine yoğunlaştırmaya başladı. Tabii ki bu sırada RDR 2’nin oyun severlerin beğenisine sunulduğunu atlamayalım.

Uzun yılların ardından GTA 6’ya yönelik somut bir gelişmenin olmaması aslında oyuncuları bir hayli üzüyor. Nitekim her fırsatta tepkilerini dile getiren oyuncular sitemde bulunmuyor değil.

Son dönemlerde ortaya atılan iddialara göre GTA 6’nın online modlar ile donatılmış şeklinde çıkacağına yönelikti. Yani bu demek oluyor ki Rockstar yeni oyununda tekli oyuncu moduna yer vermeyeceği yönünde bir çalışma yapıyordu. Fakat yapılan açıklamalar sonucuna bu söyletilerin asılsız olduğu ortaya çıktı.

Rockstar’ın yetkili isimleri yeni GTA oyununda mutlaka tekli oyuncu moduna yer vereceklerini söylediler. Şimdilik yeni GTA oyununun ne zaman çıkacağı tam belli değil, önümüzdeki dönemlerde bu konuya yönelik net adımlar atıldığını görebiliriz.

Yorum Yap