Galaxy Note 9 fiyat ve donanım seçenekleri sızdı

 Galaxy Note 9 fiyat ve donanım seçenekleri sızdı
Okunuyor Galaxy Note 9 fiyat ve donanım seçenekleri sızdı

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 9, 9 Ağustos’ta tanıtılacak. Tanıtım tarihi yaklaştıkça, Galaxy Note 9 ile ilgili bilgiler de gelmeye devam ediyor. 

Galaxy Note 9‘un çıkmasına az bir süre kala, Galaxy Note 9 ile ilgili en son bilgiler gelmeye devam ediyor. Samsung’un en pahalı modeli olacağı söylenen Galaxy Note 9 modelinin fiyat ve donanım seçenekleri gözüktü.

Galaxy Note 9 fiyat ve donanım seçenekleriyle beraber, renk seçeneklerinin belli olduğu broşürler ortaya çıktı. Endonezya’daki fiyatlarından da modelin global fiyatını tahmin edeceğiz.

Galaxy Note 9 renk seçenekleri

Mystic BlackEngineered Blue, ve Artisan Copper global renk seçeneklerine sahip olacak olan Galaxy Note 9’da bizleri siyah, mavi ve bakır renkleri bekliyor.

Galaxy Note 9 fiyat ve donanım seçenekleri!

Galaxy Note 9, 128 GB ve 512 GB dahili hafızaya sahip olacak iki farklı model ile satışa sunulacak. Dahili depolama seçeneklerindeki fark, RAM’e yansır mı henüz net bir bilgi yok ama RAM’de farklılık olmayacağını düşünebiliriz. Çünkü Samsung’un Note ve S serilerinde izlediği bir strateji değil.

128 GB’lık Galaxy Note 9 modelinin Endonezya fiyatı 13.500.000 Indonesian Rupiah’ı olarak görülüyor. Bunun da karşılığı 936 dolar512 GB‘lık Galaxy Note 9 sürümünün dolar karşılığı ise 1214 dolar olacak.

Galaxy Note 9 fiyat ve donanım seçenekleri sızdı

Galaxy Note 9 fiyat ve donanım seçenekleri sızdı

Yani 128 GB ve 512 GB arasında 200 dolarlık farkın olacağınız, Galaxy Note 9modelinin iPhone X modeli gibi Amerika’da 1000 Dolar fiyat etiketiyle gireceğini söyleyebiliriz.

Galaxy Note 9, Samsung tarafından Galaxy Gear S3 ve TV fırsatları gibi fırsatlarıyla satışa sunulacak. Bakalım ülkemize bu fırsatlar nasıl yansıyacak?

Yazan: Tolga Küçükyılmaz | Kaynak: SDN-ShiftDelete.Net

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın