1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunları yayınlandı

Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunları yayınlandı

featured

Epic Games Store, bu hafta aksiyon temalı çok oyunculu hayatta kalma oyunu Dead by Daylight ücretsiz yaptı. Oyunculardan birinin acımasız bir Katil’i ve kalan dört kişinin yakalanmaktan ve öldürülmekten kaçmaya çalışan Kurbanları oynadığı Dead by Daylight, korku severler arasında popüler konumda bulunuyor.

Sinir ağları üreten bir makine öğrenimi uzmanısınız ama kediniz bu konuda sizden daha başarılı. Ne yapardınız? Değeri 21 TL olan while True: learn() oyununda bu sorunun cevabını bulmaya çalışacaksınız. Bulmacaları çözerek kedi dilini insan diline çeviren bir sistem kurmanız gerekecek. Dead by Daylight ve while True: learn(), 9 Aralık 19:00’a kadar bedava!

Epic Games ücretsiz oyun indirme nasıl yapılır?

Şirketin web sayfasından Epic Games Launcher indirerek ücretsiz oyun kütüphanesine erişim sağlayabilirsiniz. Hem Windows hem de macOS işletim sistemlerini destekleyen uygulama, aynı zamanda Epic’teki ücretli oyunların da kapısını size açıyor. Bu haftaki kampanya kapsamında bedava olan Dead by Daylight ve while True: learn() oyunlarının indirme linklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Dead by Daylight

59 Türk Lirası değerinde olan Dead by Daylight, oyunculardan birinin acımasız bir Katil’i ve kalan dört oyuncunun yakalanmaktan, işkence görmekten ve öldürülmekten kaçmaya çalışan Kurbanları oynadığı 4’e karşı 1 çok oyunculu korku oyunudur. Kurbanların üçüncü şahıs oynadığı bu oyunda amaç, Katil’e yakalanmadan Ölüm Alanı’ndan kaçmaya çalışmak.

Sistem GereksinimleriMinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows 10 64 bit İşletim SistemiWindows 10 64 bit İşletim Sistemi
İşlemciIntel Core i3-4170 veya AMD FX-8120Intel Core i3-4170 veya AMD FX-8300 ya da üstü
Bellek8 GB RAM8 GB RAM
Depolama50 GB kullanılabilir alan50 GB kullanılabilir alan
DirectXDirectX 11DirectX 11
Ekran KartıDX11 Uyumlu GeForce GTX 460 1 GB veya AMD HD 6850 1 GBDX11 Uyumlu 4 GB RAM’li GeForce 760 veya AMD HD 8800 ya da üstü

Eşli, çok oyunculu modları destekleyen aksiyon ve korku temalı hayatta kalma oyunu Dead by Daylight’ı buradaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz.


Dead by Daylight

While True: learn()

Bu oyunda, kedisinin insan dilini konuşamasa da kodlama konusunda çok iyi olduğunu kazara keşfeden bir kod yazarı olarak oynuyorsunuz. Kedilerden insanlara bir konuşma tanıma sistemi kurabilmek için makine öğrenimi hakkında her şeyi öğrenip görsel programlamayı kullanmanız gerekiyor.

Sistem GereksinimleriMinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows 7Windows 10
İşlemci2.0 GHz2.4 GHz
Bellek2GB RAMEn az 2GB RAM
Depolama500 MB500 MB
DirectXDirectX 9DirectX 9
Ekran KartıIntel HD Graphics 3000Intel HD Graphics 3000 veya üstü

Türkçe desteği de bulunan, veri biliminde uzmanlaşacağınız bu tek oyunculu kod yazarlığı oyununu buradaki bağlantıya tıklayarak ücretsiz yükleyebilirsiniz.

Yorum Yap