1. Ana Sayfa
  2. Dizi
  3. Elite nasıl bir dizi kimler oynuyor ?

Elite nasıl bir dizi kimler oynuyor ?

Elite nasıl bir dizi kimler oynuyor ?

Elite, Netflix ile hayatımıza giren bir yapım, İspanyol yapımı bir gençlik dizisinin yanı sıra izleyicilerinden geçer not alan sürükleyici, entrika ve gizel dolu hikaye barıdıran bir yapım.

2018 yılında yayına giren dizinin yönetmen koltuğunda Carlos Montero ve Dairo Madrona bulunuyor. Elite bir dönemi resmen sarsan La Casa de Papel dizisinden Maria Pedraza, Miguel Herran ve Jaime Lorente gibi oyuncularıda bir araya getiriyor. Las Encinas İspanya’nın gelcekteki liderlerini yetiştirecek bir okuldur. Okulda öğrenim gören öğrencilerin profili, oldukça varlıklı ve zengin ailelerin çocuklarıdır.

Okullarının yıkılması sebebiyle devlet okulundan burs ile Las Encinas‘a kabul edilen üç öğrenci, ilk zamanlar bu okula kabul edildikleri için kendilerini şanslı görseler de ilerleyen günlerde yaşayacakları onları bu düşüncelerinden mahrum bırakacaktır.

Marina (Maria Pedraza)

Elite nasıl bir dizi kimler oynuyor ?

Marina, babasının müteahhatiliğini yaptığı devlet okulunun çökmesi ile okuluna gelen üç öğrenciyle samimiyet kurmaya çalışır.Üç öğrencinin içinde bulunduğu duruma üzülen Marina, Babasının iş ile ilgili belgelerine tesadüfi bir şekilde raslar çöken devlet okulunun Babasının kullandığı ucuz malzemelerin sonucunda gerçekleştiğini öğrenir.

Zengin sınıf arkadaşlarıyla fazla samimi değildir. Samuel‘e geldiği ilk günden beri gösterdiği yakınlıkla kendisine aşık eder.
Marina karakterini canlandıran Maria Pedraza, 26 Ocak 1996’da doğmuştur. Daha önce adından La Casa de Papel ile bahsettirmiştir.

Samuel (Itzan Escamilla) 

Elite nasıl bir dizi kimler oynuyor ?

Samuel, yıkılan devlet okulunun öğrencilerinden birisidir.Kendisine tahsis edilen burs ile Las Encinas‘ta öğrenim hayatına devam eder. Çekingen ve sakin bir yapısıyla dikkat çekmektedir.Okuldan arta kalan zamanlarında zengin sınıf arkadaşlarının uğrak yeri olan bir kafede garsonluk yapar.

Annesi ve abisi Nano ile birlike yaşamına devam eden Samuel, Marina ile olan aşkından dolayı Marina‘nın erkek kardeşi Guzman tarafından süreklı baskıya maruz kalmaktadır.
Samuel karakterini canlandıran Itzan Escamilla, 31 Ekim 1998 doğumludur.

Nano (Jamie Lorente)

Elite nasıl bir dizi kimler oynuyor ?

Nano, Samuel‘in abisidir. Hapishane’den şartlı olarak çıkıp evine dönüş yapar .Hapishanede ki borçları yüzünden peşine kötü adamlar düşmüşür. Ödeyemediği takdirde başına kötü şeyler geleceğini bilen Samuel‘e Marina yardım eder.Fakat bu yardım Samuel‘in abisi olduğu yüzünden değil Marina‘nın Nano‘ya olan ilgisindendir.

Nano karakterini canlandıran Jamie Lorente, 12 Aralık 1991 doğumludur.Daha önce La Casa de Papel de Denver karakteri ile adından söz ettirmiştir.

Christian (Miguel Herran)

Elite nasıl bir dizi kimler oynuyor ?

Christian, Las Encinas‘la yolu burs ile kesişenlerden. Asıl amacı okumak değil aksine zenginlerle arkadaşlık yapıp, çevre edinip kısa yoldan paraya ve şöhrete kavuşmaktır.Sınıf arkadaşı Carla ile yakınlaşan Christian‘ı büyük süprizler ve gelişmeler beklemektedir. Christian, aynı zamanda Nano ile yakın arkadaşlık yapmaktadır.

Christian karakterini canlandıran 25 Nisan 1996 doğumlu Miguel Herran La Casa De Papel de canlandırdığı Rio karakteri ile ün kazanmıştı.

Nadia (Mina El Hammani)

Elite nasıl bir dizi kimler oynuyor ?

Filistinli Müslüman bir aile kızı olan Nadia, okula geldiği günden beri başı kapalı olduğu için başörtüsü sebebiyle tepki görmektedir.

Okul müdürünün yaptığı uyarılarla başörtüsünü artık takmamaya başlar. Nadia‘nın, okulda ki en büyük rakibi Guzman‘ın kız arkadaşı Lu‘dur.Sürekli sınıf birincisi olan Lu‘yu tahtından indiren Nadia, bununla yetinmeyip başarısı ve güzelliğiyle Guzmanı da etkilemeyi başarır. Nadia karakterini canlandıran Mina El Hammani, Fas kökenli bir oyuncudur.

Guzman (Miguel Bernardeau)

Elite nasıl bir dizi kimler oynuyor ?

Guzman, Marina‘nın erkek kardeşidir. Burslu öğrencilere ilk başta önyargılı olsa da en sonunda kendisi onlardan biri olan Nadia‘ya karşı birşeyler hissetmeye başlar. Guzman‘dan vazgeçmemekte ısrarlı olan Lu ise aralarını bozmak için elinnden gelen herşeyi yapmaktadır.

Guzman karakterini canlandıran, Miguel Bernardeau 12 Aralık 1996 doğumludur.

Lu (Danna Paola)

Elite nasıl bir dizi kimler oynuyor ?

Lu, okulun havalı kızlarından biridir. Nadia‘nın okula gelmesiyle birlikte hem sınıf birinciliğinden hem de erkek arkadaşı Guzman‘dan olur. Okuldaki herkes artık bir süreden sonra burslu öğrencilere hoşgörüyle yaklaşsa da Lu hiçbir zaman onlara tahamül etmemektedir.

Lu karakterini canlandıran Danna Paola, 23 Haziran 1995 Meksika doğumludur.

Carla (Ester Exposito)

Elite nasıl bir dizi kimler oynuyor ?

Carla karakteri, Lu‘nun en yakın arkadaşlarından biridir. Christian‘ın Carla‘ya olan ilgisi ilk bölümden itibaren başlamaktadır. Carla ve Lu‘nun babaları da ortak çalışmaktadır ve ilkokul dönemlerinden beri beraberlerdir.

Carla karakterini canlandıran Ester Exposito 26 Ocak 200 doğumludur

Polo (Alvara Rico)

Elite nasıl bir dizi kimler oynuyor ?

Polo, sevgilisi olan Carla‘ya çok aşıktır bu yüzden burslu öğrencilerden Christian yüzünden araları açılmaktadır. Çoğu zamanda yakın arkadaşı Guzman‘ın etkisi altında kalarak onun güdümünde kararlar vermektedir.

Polo karakterini canlandıran Alvara Rico 13 Ağustos 1996 doğumludur.

Omar (Omar Ayuso)

Elite nasıl bir dizi kimler oynuyor ?

Omar, Nadia‘nın erkek kardeşidir. Yıkılan devlet okulun öğerencilerindendir fakat ona burs verilmemiştir ve okul hayatına uzaktaki bir okulda devam eder. Omar çoğu zaman ailesi ile ters düşmektedir.Yeni okulda ki arkadaş çevresi yüzünden uyuşturucu ile tanışmıştır ve satarak para kazanır.

Omar ve Samuel‘in yakına arkadaşlık ilişkisi bulunur.Cinsel yöneliminden dolayı ailesinin yanından ayrılmak istemektedir ve bunu çevresiyle paylaşmaktanda çoğu zaman çekinir.
Omar karakterini canlandıran Omar Ayuso, 25 Mart 1998 doğumludur.

Ander (Aron Piper)

Elite nasıl bir dizi kimler oynuyor ?

Ander, Las Encinas‘ın müdürünün oğludur. Ailesi’nin hakkında aldığı kararları uygulamakla zorunlu olan Ander‘in fikirlerinin ailesi için bir önemi yoktur.

Babası yüzünden çocukluğundan beri tenisle uğraşır.Christian sebebiyle Omar ile yakın arkadaş olur ve onunla tanışır.Başlarda sadece Omar‘dan uyuşturucu alsa da onunla bir uygulama vasıtasıyla karşılaşırlar ve sevgili olurlar. Ander karakterini canlandıran Aron Piper 29 Mart 1997 doğumludur.

Valerio (Jorge López)

Elite nasıl bir dizi kimler oynuyor ?

Valerio, Lu‘nun üvey kardeşidir. Çılgın bir yapısı bulunmakta ve üvey kardeşi Lu‘ya ilgi duymaktadır.

Rebeca (Bormujo Ávalo)

Elite nasıl bir dizi kimler oynuyor ?

Rebeca, Samuel‘e ilgi duymakta ama ilgisine Samuel bir türlü karşılık vermiyor. Aynı zamanda Samuel Rebeca‘nın annesinin uyuşturucu taşıma işini gerçekleştiriyor.

Cayetana (Georgina Amorós)

Elite nasıl bir dizi kimler oynuyor ?

Cayetana, zengin olmamasına rağmen sırf onların arasına karışabilmek için kendini onlar gibi göstermeye çalışmaktadır.

Yorum Yap