1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Devasa Batarya Kapasitesiyle Samsung Galaxy F62 Tanıtıldı!

Devasa Batarya Kapasitesiyle Samsung Galaxy F62 Tanıtıldı!

Devasa Batarya Kapasitesiyle Samsung Galaxy F62 Tanıtıldı!

Samsung’un Galaxy F serisinin yeni üyesi Galaxy F62 görücüye çıktı.

Orta segmente hitap eden Galaxy A ve Galaxy M serileri ile oldukça iyi bir çıkış yapan Samsung, şimdi ise iki seri arasındaki Galaxy F serisi üzerine çalışmalarını yürütüyor. Daha çok genç kitle hedeflenen bu serinin ilk modeli Galaxy F41 olmuştu.

Samsung, yeni modelleriyle birlikte Galaxy F serisindeki ürün gamını genişletmek istiyor. Son olarak şirket Galaxy F62 olarak isimlendirdiği bir modelini tanıttı.

SAMSUNG GALAXY F62 TEKNİK ÖZELLİKLERİ

6.7 inç büyüklüğünde FullHD+ AMOLED bir ekranla gelen cihaz gücünü Samsung’un Exynos 9825 işlemcisinden alıyor. Bu işlemciye  6 / 8 GB RAM ve 128 GB‘lık bir depolama alanı eşlik ediyor. Kamera tarafına gelecek olursak telefonun arka tarafında 64 MP + 12 MP + 5 MP + 5 MP olmak üzere dörtlü bir kamera kurulumu bulunuyor. Ön tarafına ise 32 MP‘lık bir selfie kamerası konumlandırılmış.

Devasa Batarya Kapasitesiyle Samsung Galaxy F62 Tanıtıldı!
Samsung’un Galaxy F serisinin yeni üyesi Galaxy F62 görücüye çıktı.

Samsung Galaxy F62, son olarak devasa bir batarya kapasitesiyle geliyor. 25W hızlı şarj destekli cihaz 7000 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip. Telefon kutusundan Android 11 işletim sistemiyle ve One UI 3.1 arayüzüyle çıkacak.

SAMSUNG GALAXY F62 FİYATI

Galaxy F62, üç farklı renk seçeneğiyle satışa çıkarken 6 GB RAM‘li sürümü 330 dolardan, 8 GB RAM‘li sürümü ise 360 dolardan satışa çıkıyor. Telefon şimdilik Hindistan pazarında satışa sunulmuş durumda. Ülkemize cihazın ne zaman gelip gelmeyeceği net değil.

Yazar Hakkında

Bir Uluslararası İlişkiler öğrencisi aynı zamanda teknoloji meraklısı zaman zaman kodlarla haşır neşir olduğu olur. :)

Yorum Yap