Cyberpunk 2077 İçin İade Fırsatı Geldi

 Cyberpunk 2077 İçin İade Fırsatı Geldi
Okunuyor Cyberpunk 2077 İçin İade Fırsatı Geldi

Uzun bir sürenin ardından Cyberpunk 2077 oyuncularla buluştu.

PC tarafında oldukça sorunsuz çalışan oyun, PS4 ve Xbox One kullanıcılarını tabiri caizse çileden çıkarttı. Oyun içerisinde bulunan sayısız hatalar ve çökmeler internette gündem olmasıyla birlikte CD Projekt Red özür içerikli bir metin yayınladı. Çıktığı gece boyunca Steam’de anlık oynanış rekoruna imza atan Cyberpunk 2077’de sorunlar bitmek bilmedi. Atatürk’e hakaret içerikli çeviri ile de gündeme gelen oyun konsol tarafında hala stabil şekilde çalışmıyor. Oyunculardan bitmek tükenmek bilmeyen şikayetler sonucunda açıklama yapmak zorunda kalan CD Projekt Red, Twitter hesabı üzerinden oyunculardan özür diledi.

Oyun içerisindeki buglar ve çökmelerin 7 gün içerisinde yayınlanacak güncelleme ile çözüleceğini belirten CD Projekt Red, Ocak ayı içerisinde de kapsamlı bir güncelleme paketinin yayınlanacağını ifade etti. Oyuculara iki ayrı paket şeklinde gelecek güncellemenin ikinci kısmı ise Şubat ayında yayınlanacak.

İADE FIRSATI GETİRİLDİ

Yaptıkları açıklamalarla oyunun satışından memnun olduklarını belirten CD Projekt Red yetkilileri, yayınlanacak güncellemelerin oyundaki sorunları çözeceği kanısındalar. Ancak mevcut süreyi beklemek istemeyen kullanıcıları için iade imkanı şirket tarafından getirilmiş durumda. Oyunu dijital platformlar aracılığıyla satın alanlar platformun iptal politikasını takip ederek iade işlemlerini şimdiden gerçekleştirebilirler. Kutulu oyunu tercih edenler ise doğrudan satıcıya iade ederek iade işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Yorum Yap
Yazı Ekle