1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Call of Duty: Warzone’a Ünlü İsimler Konuk Oluyor

Call of Duty: Warzone’a Ünlü İsimler Konuk Oluyor

Call of Duty: Warzone'a Ünlü İsimler Konuk Oluyor

Call of Duty: Warzone’a ünü isimler konuk olarak geliyor.

Activision’un Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımlara göre ünlü isimler Call of Duty Warzone’a konuk olmaya hazırlanıyorlar. Call of Duty serisinde bildiğiniz gibi zaman zaman ünlü isimleri görme şansımız oldu.

Örnek olarak Christopher Meloni (Black Ops 3), Game of Thrones dizisinden Jon Snow olarak bildiğimiz Kit Harington (İnfinite Warfare) ve son olarak Kevin Spacey (Advanced Warfare) seriye konuk olan ünlünler bunlardan oluşuyor. Gelişmeler gösteriyor ki önümüzdeki zamanlarda iki önemli isim Call of Duty: Warzone oyununda karşımıza çıkacak

CALL OF DUTY: WARZONE’A KİMLER KONUK OLACAK ?

Call of Duty resmi Twitter hesabı üzerinden ilginç bir paylaşım yapıldı. Paylaşımda, Die Hard filminde John McClane (Bruce Willis) karakterinin teröristlerin saldırısından kurtardığı gökdelenin sahibi Nakatomi şirketiyle ilgili bir paylaşım yapıldığı görülmekte.

Yine paylaşımda görüleceği üzere N harfinin çakmağa benzemesi dikkat çekiyor filmde John McClane’in kullandığı çakmağa oldukça benziyor.

Daha önce yine Call of Duty resmi Twitter üzerinden içinde SURVIVORJOHN#1009062 ibaresi bulunan bir paylaşım gerçekleştirilmişti. Bu ibareler hakkında yapılan yorumlara göre rakamlar Rambo filmindeki rakamlar ile eşleşiyor. İbarenin geçtiği görsel bizlere beş oyunun oynadığı beş galibiyetin alındığını gösteriyor. Rambo serisine baktğımızda oda beş filmden oluşmakta. Oyunda yedi saatin geçirilmiş olduğundan da bahsedilmekte Rambo serisinin tüm filmleri de toplam olarak 7 saat civarında.

Şimdilik resmi bir açıklama yapılmasa da Call of Duty: Warzone bu karakterlerin nasıl ve ne şekilde gelecekleri belli değil.

Yorum Yap