Call of Duty: Black Ops Cold War Tanıtıldı Ne Zaman Çıkıyor ?

 Call of Duty: Black Ops Cold War Tanıtıldı Ne Zaman Çıkıyor ?
Okunuyor Call of Duty: Black Ops Cold War Tanıtıldı Ne Zaman Çıkıyor ?

Activision, YouTube’dan yayınladığı videoyla Call of Duty: Black Ops Cold War isimli yeni oyununu tanıttı.

Call of Duty oyunlarının mimarı Activision, öncki yıl çıkardığı Call of Duty: Modern Warfare’ı piyasaya sürmesinin ardından her yıl için yeni bir CoD oyununun müjdesini vermişti. Yeni oyunu hakkında geçtiğimiz günlerde küçük detaylar veren şirket, paylaştığı videoyla resmen oyunu tanıttı. Call of Duty: Black Ops Cold War  PlayStation 4, Xbox One, PC ve bunun yanında yeni oyun konsollarında oynanabilir durumda olacak.

Şirketin yeni oyunu daha önce piyasaya sürülen Black Ops serisinin devamı niteliğinde olduğunu söylemek mümkün. Dünyada ki siyasi ve askeri olayları konu alan oyun “Doğu  Berlin”, “Sovyet Rusya”, “KGB Karargahları”, “Vietnam” ve bunun yanında Türkiye’de geçecek. Ülkemiz de ne şekilde geçeceğine dair şu anlık bir detay bulunmasa da, yayınlanan fragmanın 48.saniyesinde yer alan “Trabzon Belediye Havalimanı” yazısı dikkat çekti.

Call of Duty: Black Ops Cold War Ne Zaman Çıkacak ?

Activision, yeni oyunu Call of Duty: Black Ops Cold War için yayınladığı videoda, oyunun çıkış tarihini 13 Kasım olarak belirlemiş durumda. PC, Xbox One, PlayStation 4 sahipleri, oyunu 13 Kasım’dan sonra oynayabilecekler.

Call of Duty: Black Ops Cold War’ın Fiyatı Ne Olacak ?

Activision, oyun tanıtımından hemen sonra oyuncular için ön sipariş almaya başladı. Şirket ülkemizdeki PlayStation 4 ve Xbox One sahipleri için 499 TL’lik bir fiyat etiketi belirledi. PC kullanıcıları oyuna Blizzard Shop üzerinden 59,99 euro yani (521 TL) fiyat etiketiyle erişebiliyorlar.

Call of Duty: Black Ops Cold War Sistem Gereksinimleri

Activision, tanıtımın ardından oyun için herhangi bir sistem gereksinimi bilgisini oyuncularla paylaşmadı. Tahminler üzerinden gidilerek belirlenen sistem gereksinimleri ise şöyle;

Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşlemci: Intel Core i3-6300 veya AMD FX-8120
  • RAM: 8 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit veya daha iyisi
  • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 960 veya AMD Radeon R7 260

Önerilen Sistem Gereksinimleri :

  • İşlemci: Intel Core i5-6600K veya AMD Ryzen R7 1700X İşlemci
  • RAM: 12 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • Grafik: Nvidia GeForce GTX 1660 6GB veya AMD Radeon R9 390X

Yorum Yap
Yazı Ekle