Askeri Standartlara Sahip Telefon: LG K41S

 Askeri Standartlara Sahip Telefon: LG K41S
Okunuyor Askeri Standartlara Sahip Telefon: LG K41S

LG’nin giriş seviyesine hitap eden askeri standartlara sahip telefonu yakında tanıtılacak.

LG K41s MIL-STD 810G Askeri Amerikan Dayanıklılık Sertifikası bulunan bir cihaz, 6.5 inç büyüklüğünde FHD+ çözünürlüğünde olan cihaz, 20:9’luk bir ekran kasa oranına sahip. Cihazın ön yüzüne konumlandırılan kamera damla çentik içerisine yerleştirilmiş durumda. Gücünü Helio P22 yonga setinden alıyor. 3 GB RAM ve bunun yanında 32 GB’lık bir depolama alanına sahip cihaz ilk bakışta iddialı bir izlenim vermiyor. Cihazı alt veya giriş segmentinde konumlandırabiliriz, LG K41s operatörler tarafından Temmuz ayında satılacak.

Arka kamera kurulumunda, 13 MP çözünürlüğünde bir ana kamera buna ek olarak 5 MP çözünürlüğünde geniş açılı kamera bulunuyor. Ayrıca 2 MP’lik bir makro sensör ve 2 MP’lik derinlik sensörü de bulunmakta. Ön kısmına ise 8 MP çözünürlüğünde bir selfie kamerası bulunuyor. Kamera kurulumu gerçekten giriş seviyesi bir cihaza göre oldukça tatmin edici görünüyor.

Android 10 işletim sistemiyle birlikte gelecek cihazın Türkiye fiyatına dair şu an için net bir şey bulunmuyor. Fiyata dair güncel bir gelişme olduğu takdirde gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Yorum Yap
Yazı Ekle