Apple’ın kredi kartı Apple Card kullanıma sunuldu!

 Apple’ın kredi kartı Apple Card kullanıma sunuldu!
Okunuyor Apple’ın kredi kartı Apple Card kullanıma sunuldu!

Apple’ın yeni kredi kartı Apple Card ABD’deki tüm kullanıcıları için kullanıma sunuldu. Apple’ın, bu hizmetiyle kullanıcılar App Store üzerindeki alışverişlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmesi için Apple Card‘ı kullanıma sundu.

Geçtiğimiz günlerde Apple tarafından tanıtımı yapılan Apple Card ABD’deki tüm kullanıcıları için hizmete açıldı. Apple Card hizmetinin Avrupada ki kullanıcıların hizmetine sunulması için yakın bir tarihte hizmet gireceği belirtildi. ABD merkezli yatırım bankası Goldman Sachs ortaklığı ile geliştirilen kredi kartına kullanıcılar iPhone’larında yer alan Wallet uygulaması aracılığıyla başvurabilecekler.

Apple Card başvuru işlemi ve kayıt işlemi tamamlandıktan hemen sonra kartı kullanıma açıyor. Kart başvurusu onaylanan kullanıcılar dakikalar içerisinde Apple Pay desteği olan yerlerden Apple Card ile alışverişlerini gerçekleştirebilecekler.

Apple kartın en önemli özelliklerinden bir tanesi yapay zeka aracılığıyla kullanıcılarının harcamalarını kontrol altında tutması ve harcama yaptığı alanları harita üzerinde işaretlemesi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın