1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Apple AirTag Türkiye’de Satışa Sunuldu İşte Fiyatı!

Apple AirTag Türkiye’de Satışa Sunuldu İşte Fiyatı!

Apple AirTag Türkiye'de Satışa Sunuldu İşte Fiyatı!

Apple’ın kaybolan eşyaları bulmamıza yarayan AirTag cihazı Türkiye’de satışta.

Apple’ın “Spring Loaded” etkinliğiyle birlikte tanıttığı kaybolan eşyaları bulmaya yarayan takip cihazı AirTag, şirketin yazılımları ve hizmetleriyle uyumlu çalışarak kaybolan eşyalarımızı bulmamıza yardımcı oluyor.

AirTag, cihazı anahtarlar, cüzdanlar gibi eşyaları izlemek için kullanılabilir ve aynı zamanda bu eşyaları kaybettiğinizde bildirimle sizi uyarabiliyor.

AİRTAG TÜRKİYE’DE SATIŞA SUNULDU

Kaybolan eşyaları, iOS yardımıyla hassas konumlama sayesinde belirli mesafeye kadar takip edebilme imkânı veren Apple AirTag, Türkiye’de satışa sunuldu.

Apple Store üzerinden satışa sunulan Apple AirTag’ın tekli fiyatı 299 TL iken dörtlü paketi ise 999 TL olarak belirlenmiş.

Apple AirTag Türkiye'de Satışa Sunuldu İşte Fiyatı!
Apple’ın kaybolan eşyaları bulmamıza yarayan AirTag cihazı Türkiye’de satışta.

AirTag, bünyesinde bir yerleşik hoparlör, ivmeölçer, Bluetooth LE ve kullanıcıların değiştirebileceği pili içeriyor. Apple’ın iddialarına göre ise bataryasının bir yıla kadar ömrü olduğu söylendi.

NFC özelliğini de destekleyen AirTag’inizi kaybettiğinizde ve kapsama alanı dışına çıktığınızda, cihaz yakında bulunan bir iPhone üzerinden size konumu yine gönderebilme kabiliyetine sahip.

Yorum Yap