1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Among Us’un Yeni Harita Tarihi Belli Oldu

Among Us’un Yeni Harita Tarihi Belli Oldu

Among Us'un Yeni Harita Tarihi Belli Oldu

Among Us’un yeni harita tarihi resmen belli oldu.

Dünya genelinde oldukça büyük bir oyuncu kitlesi tarafından tercih edilen Among Us, güncellemelerle oyun deneyimini güçlendirmeye devam ediyor. Among Us’un resmi Twitter hesabı tarafından yapılan paylaşımla yeni harita tarihi belli oldu.

“The Airship” olarak adlandırılan bu yeni harita oyunun mevcut haritalarıyla benzerlikler içermesi bekleniyor. Tıpkı önceki haritalardaki gibi bu haritada da hainler için birtakım bulmacalar yer alıyor. “The Airship” haritası oyuncuların üstesinden gelebilecekleri yeni görevleri de bünyesinde barındırıyor.

Daha önceki haritalara göre oldukça ayrıntılı tasarlanan  Airship’te, geminin bazı kısımlarına gidebilmek için oyuncuların merdiven, asansör gibi araçları kullanabilme imkanları bulunuyor. Airship, haritası oyunculara fazla sayıda doğma noktası olanağı tanıyor. Sayesinde oyuncular gruplaşmadan uzak kalıyor. Gruplaşmadan uzak durulması sonucunda oyuncular hainler tarafından daha az hedef haline geliyor.

Airship haritası oyunculara tamamen ücretsiz bir şekilde sunulacak. Harita, oyunculara aktarılan bilgilere göre 2021 yılının başlarında gelecek.

Yorum Yap

Yorum Yap