Age of Empires 3: Definitive 3 Edition Geliyor

 Age of Empires 3: Definitive 3 Edition Geliyor
Okunuyor Age of Empires 3: Definitive 3 Edition Geliyor

Strateji oyunlarının sevilenlerinden Age of Empires, üçlemesini yeniliyor.

Yeni gelen oyun Age of Empires 3: Definitive Edition olarak isimlendirilmiş durumda. Oyun 15 Ekim’den itibaren oyuncular için satın alınabilir olacak. Oyunculara strateji oyun kültürünü adeta aşılayan Age of Empires serisi geçtiğimiz senelerde Age of Empires 2: Definitive Editon ile kullanıcılar ile buluşmuştu. Sadece bir grafik düzenlemesiyle sınırlı kalmayıp, farklı düzenlemeleride bünyesinde getirdiği için oyuncu tarafından övgüler aldı.

Age of Empires geliştiricileri uzun süredir çalışmalarını üçlemenin Defitinitive Edition sürümü üzerine yoğunlaştırmış durumda. Bu sürümlerin orijinal sürümlerden esinlenerek geliştirilmiş ve günümüz teknolojilerine uyarlanmış hali demek aslında mümkün. Oyuna yeni medeniyetler ve bunun yanında birtakım küçük değişiklikler getirdiğini de atlamadan hatırlatalım.

Age of Empires: Defitinitive Edition, 4K çözünürlük desteğini bünyesinde sunuyor. Oyuna bu geliştirmelerin yanında İsveç ve İnka medeniyetleri eklenirken “tarihi olaylar” da dahil edilecek. Oyuna dair şu an çok sınırlı bilgi paylaşımı yapılsa da çıkış tarihi 15 Ekim olarak gösteriliyor ayırca oyunun fiyatı ise Steam üzerinden 32 TL olarak belirlenmiş.

Yorum Yap
Yazı Ekle