1. Ana Sayfa
  2. Advertisement
  3. Kurumsal Firmalara Uygun Güvenlik Çözümleri

Kurumsal Firmalara Uygun Güvenlik Çözümleri

featured

Mağaza güvenlik sistemi ürünlerinizi, çalışanlarınızı ve mağazanızı korumanın bir yoludur. Etkili mağaza güvenlik sistemleri davetsiz misafirleri ve hırsızları yakalamak için kullanılabilir. Bununla birlikte, görünür durumda olan iyi bir perakende güvenlik sistemi, potansiyel hırsızları ilk etapta mağazanıza girmekten ve hırsızlık yapmaktan caydıracaktır. İşletmenizin büyüklüğüne bağlı olarak, güvenlik sisteminiz ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde oluşturulabilir ve kurulabilir.

Mağazanızın güvenlik sistemi mağazanın büyüklüğüne, popülerliğine, konumuna ve yerleşim düzenine uyacak şekilde ölçeklenebilir. Her vitrin, boyutu ve ürün düzeni açısından farklıdır. Ancak her birinin bir çıkışı ve girişi, yazarkasa istasyonu ve satış katı vardır. Mağazanızdaki yüksek trafiğe sahip ve korumasız alanların yakınına güvenlik kameraları yerleştirmek, perakende suçlarının sayısını azaltmaya yardımcı olacaktır.

Güvenlik Sistemleri Seçenekleri ve Faydaları

Etiketleme, genellikle değeri yüksek veya yaş kısıtlaması olan ürünler için kullanılan, mağaza ürün koruma seçeneklerinin en ekonomik ve kolay yoludur. Etiketli ürünler, birisi onları çalmaya kalkarsa kolayca ve hızlı bir şekilde tanımlanabilir.

Güvenlik kameraları, sağduyulu veya açık bir gözetim biçimi sunmaktadır. Mağaza güvenlik kameraları davetsiz misafirleri caydırmak ve bir olayın görüntülerini sağlamak için en ideal güvenlik yöntemidir.

Mağaza alarm sistemi, caydırıcı olmak için kullanılabilir.  İzlenen sistemler, alarmların olası bir hırsızlık ile etkinleştirilmesi durumunda hızlı yanıtlar verebilir. Bu nedenle mağaza ürün koruma sistemleri arasında en çok tercih edilen yöntemlerden biridir.

Mağaza ürün güvenlik sistemleri etiketli ürünler, güvenlik kameraları ve alarm sistemlerinin tümü; potansiyel hırsızlıklara ve izinsiz girişlere karşı 7/24 koruma sağlar. Bu özellikle geceleri veya insanların sahada bulunmadığı zamanlarda idealdir.

Uyarlanabilir, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli ürünler ve bir mağazadaki sistemleri uygulamanın farklı yollarıyla, belirli iş ihtiyaçlarınıza uygun bir sistem oluşturmak mümkündür.

Mağaza Güvenlik Sistemi Maliyetleri

Genel olarak alarm sistemleri, güvenlik kapıları, panik düğmeleri ve güvenlik sistemlerinin diğer benzer yönleri, daha karmaşık oldukları için profesyonel kurulum gerektirir. Bu kurulum ve seçilen sistemin türüne göre mağaza güvenlik sistemleri fiyatları da değişiklik gösterir.  Ayrıca doğru şekilde çalıştıklarından ve amaca uygun olduklarından emin olmak için güvenlik sistemlerinin düzenli olarak servis ve bakımlarının yapılması gerekmektedir.

İzlenen alarm sistemleri ve yangın alarmlarının kontrolü oldukça önemlidir. Bu kontroller en azından yılda bir kez gerçekleştirilmelidir. Böylece ürünlerinize veya mağazanıza zarar verecek çeşitli risklerin önüne geçebilirsiniz. Kundaklama, soygun ve hırsızlık mağazanızın dışından kaynaklanan risklere örnektir. Ayrıca bu risk faktörleri personelleri, tedarikçileri veya yükleniciler gibi işinize erişimi olabilecek kimseleri de içerir. Tüm bu riskleri göz önünde bulundurduğunuzda hem kendinizi hem de mağazanızı korumak için ödeyeceğiniz mağaza ürün güvenlik sistemleri fiyatları oldukça uygundur. Mağaza güvenlik sistemleri ve iş zekası çözümlerinin tamamına Sensormatic adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap