Ana sayfa Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Teknoamca.com Teknoloji , İnternet , Telefon , Oyun haberlerini düzenli ve güncel bir şekilde yayınlayan bir sitedir. Sitemizi kullanmaya başlamadan önce Kullanım Şartlarını dikkatlice okuyunuz. Sitemizi kullandığınız takdirde burdaki yazılı olan şartları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Sitede bulunan içeriğin tamamen veya kısmen kopyalanması yasaktır. Herhangi bir yazıdaki ürünün özelliklerinden satış koşullarından veya satıcıları ile aranızdaki yaşanacak sorunlardan Teknoamca.com sorumlu değildir. Teknoamca.com sitenin içeriği ve yapısını kullanım koşullarını haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir. Teknoamca.com’da başka web sitelerine ait linkler bulunabilir. Teknoamca.com bu sitelerin içeriklerinden sorumlu değildir.

Teknoamca.com kesintisiz hizmeti benimsemiştir daha önceden haber vermeden kısmen veya tamamen hizmetini durdurma hakkını saklı tutar.

İçeriklerin Kullanımı

Teknoamca.com’un içeriğinde bulunan yazıların , grafiklerin ve resimlerin her hakkı saklıdır.  Teknoamca.com’da bulunan bir içeriği başka bir internet sitesinde izin alınmadan yayınlanması veya link verilmesi kesinlikle yasaktır.

Soru ve görüşlerinizi iletişim sayfamızdan iletebilirsiniz.