1. Ana Sayfa
  2. Donanım
  3. Huawei’nin Yeni Monitörü AD80 Türkiye’de Satışa Çıktı İşte Fiyatı

Huawei’nin Yeni Monitörü AD80 Türkiye’de Satışa Çıktı İşte Fiyatı

Huawei'nin Yeni Monitörü AD80 Türkiye'de Satışa Çıktı İşte Fiyatı

Huawei’nin bilgisayar monitörü AD80 Türkiye’de satışa çıktı.

Huawei son zamanlarda PC tarafında yaptığı ataklar dikkat çekmeye başladı. Matebook modellerinin görücüye çıkartılmasıyla birlikte, firma masaüstü PC modelini de sergilemeye başladı. Şirket şimdi ise monitörü AD80 ile karşımıza çıkıyor.

Ülkemiz pazarında satışa çıkarılan AD80, 5.72 milimetrelik bir çerçeve kalınlığı bulunuyor. Cihaz, yüzde 90 ekran/gövde oranı ve 178 derecelik görüş açısı deneyimi sunacak kullanıcılarına.

NTSC renk gamının yüzde 72’sini desteklerken, aynı zamanda monitörde 5 milisaniye tepki süresini bünyesinde barındıran 23,8 inçlik 16:9 görüntüleme oranına sahip 1080P çözünürlüğünde IPS bir paneli bulunuyor.

Huawei'nin Yeni Monitörü AD80 Türkiye'de Satışa Çıktı İşte Fiyatı
Huawei’nin bilgisayar monitörü AD80 Türkiye’de satışa çıktı.

Kullanıcılarına 250 nit parlaklık sunan monitör, arka tarafında 1 adet HDMI, 1 adet DC ve 1 adet de VGA bağlantısına yer veriyor. Unutmadan bunu es geçmeyelim AD80’in ayağının ekseni 5 ila 22 derece arasında eğilebilme kabiliyetine sahip.

HUAWEI AD80’in TÜRKİYE FİYATI NE?

Huawei AD80’in Türkiye fiyatı 1.399 TL olarak belirlendi. Monitörü satın almak isteyen kullanıcılar Huawei Online Mağazası üzerinden kolaylıkla satın alabilecekler.

Yorum Yap