GTA 5 Bomba Gibi Geliyor

 GTA 5 Bomba Gibi Geliyor
Okunuyor GTA 5 Bomba Gibi Geliyor

Grand Theft Auto 5 hakkında yeni açıklamalar geldi…

Oyun konsolları nasıl oyunların amiral gemisi haline geldiyse , GTA serisi oyunlarda resmen atar damarı oldu. Önceki aylarda hakkında  dedikodular çıkan ve çeşitli başlıklar altında bir birinden farklı açıklamalara konu olan GTA V , kendisini gösterdi.

Rockstar tarafından verilen küçük bir açıklamada ortaya çıkan detaylarda oldukça ilginç. İlk ve en önemlisi oyunun ne kadar yer kaplayacağı  Oyunu sabit disklerine kurmak isteyen Xbox360 kullanıcılarının 8 gb alanı GTA V için ayırmaları gerek. Rockstar PS3 kullanıcıları için ise benzer bir açıklamada bulundu GTA V PS3‘ün optik okuyucusuna konur konmaz otomatik olarak yüklemeye geçeceğini açıklayan yapımcı ekip , Xbox 360‘da olduğu gibi yaklaşık 8GB alanın oyunun kullanacağı alan olarak beyan edildi. Sony’nin yeni  ” İndirme Yaparken Oyna ” sisteminin oyun kurulumu esnasında kullanılması mümkün olmayacak.

Los Santos’un ne kadar büyük olduğu hakkında merak edilenler ise gelen cevap ise şöyle ;  “Grand Theft Auto V şu ana kadar yarattığımız en büyük ve aynı zamanda kendisine bu denli tutkuyla bağlandığımız ilk oyunumuz olacak. Bu yüzden hali hazırda bulunan konsolların tüm güçlerini, sonuna kadar kullandık.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun