Grand Theft Auto 5 hakkında yeni açıklamalar geldi…

Oyun konsolları nasıl oyunların amiral gemisi haline geldiyse , GTA serisi oyunlarda resmen atar damarı oldu. Önceki aylarda hakkında  dedikodular çıkan ve çeşitli başlıklar altında bir birinden farklı açıklamalara konu olan GTA V , kendisini gösterdi.

Rockstar tarafından verilen küçük bir açıklamada ortaya çıkan detaylarda oldukça ilginç. İlk ve en önemlisi oyunun ne kadar yer kaplayacağı  Oyunu sabit disklerine kurmak isteyen Xbox360 kullanıcılarının 8 gb alanı GTA V için ayırmaları gerek. Rockstar PS3 kullanıcıları için ise benzer bir açıklamada bulundu GTA V PS3‘ün optik okuyucusuna konur konmaz otomatik olarak yüklemeye geçeceğini açıklayan yapımcı ekip , Xbox 360‘da olduğu gibi yaklaşık 8GB alanın oyunun kullanacağı alan olarak beyan edildi. Sony’nin yeni  ” İndirme Yaparken Oyna ” sisteminin oyun kurulumu esnasında kullanılması mümkün olmayacak.

Los Santos’un ne kadar büyük olduğu hakkında merak edilenler ise gelen cevap ise şöyle ;  “Grand Theft Auto V şu ana kadar yarattığımız en büyük ve aynı zamanda kendisine bu denli tutkuyla bağlandığımız ilk oyunumuz olacak. Bu yüzden hali hazırda bulunan konsolların tüm güçlerini, sonuna kadar kullandık.

avatar
  Subscribe  
Bildir