Firmanız Bilgi Güvenliği İçin Provimes’e Güvenebilirsiniz

 Firmanız Bilgi Güvenliği İçin Provimes’e Güvenebilirsiniz
Okunuyor Firmanız Bilgi Güvenliği İçin Provimes’e Güvenebilirsiniz

Firmanızın bilgilerinin güvenliği çok önemlidir. Müşteri bilgileriniz çalınırsa hem müşterileriniz sizi tercih etmez hem de cezai yaptırımlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Firmanızın ve müşterilerinizin bilgilerini güvende tutmanın en iyi yolu Provimes programıdır.
Provimes programını genellikle İş Merkezleri/Plazalar, Ofisler, Fabrikalar, Kamu Kurumları, Eğitim Kurumları ve Sağlık Kurumları kullanıyor.

Neden Provimes Programını Seçmeniz Gerekiyor?

Provimes, işyeri girişinizi ziyaretçi panelleriyle modernleştirerek ziyaretçilere unutulmaz bir konuk deneyimi yaşatmanızı sağlar. Ve en önemli konu olan işyerinizi ve müşterilerinizi ve onların kişisel bilgilerini güvende tutmanızı sağlar. İş yerinize kimlerin geldiği, nereye gittiği ve nerede olduğunu ziyaretçi panelleri ile işyerinizi güvende tutmanızı sağlar.

İşyeri, müşteri ve çalışanlarınızın kişisel verilerini koruyarak 6698 Sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVKK) gerekliliklerini ve bilgi güvenliği sağlar.

Randevularınızı daha kolay ve verimli hale getirmek için Toplantı ve Salon Yönetim Sistemi aracını sunar.

Ziyaretçi panellerinde bulunan çoklu dil özelliği ile yabancı misafirlerinizle kolay iletişim imkanı sağlar. Bu sayede yabancı müşterilerinizi mutlu ederek devamlı müşteriniz olmasını sağlayabilirsiniz.

Çalışanlarınızı, misafirlerinizi ve ziyaretçilerinizi bilgilendirmek gibi görevleri otomatikleştirerek zaman kazanmanızı ve verimliliğinizi artırmanızı sağlar.

Provimes İle Güvenli İletişim

Şirketiniz çalışanları ve sizin yazışmalarınızın başka şirketlerin eline geçmesi sizi zor durumda bırakır. Provimes ile mesajlaşmalarınızın daha güvende olmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Provimes içerisinde kurum içi paylaşım sistemi de bulunmaktadır.

Bu sistem ile;

  • Şirket içi iletişim etkileşimli hale getirebilirsiniz. Kullanıcılar içerik oluşturabilir, yayınlayabilir ve başka kullanıcıların yayınladıkları içerikler ile etkileşime girebilir.
  • Kullanıcılara yetki vererek yapabileceklerini düzenleyebilirsiniz.
  • Şirket belgeleri ve dokümanlarını bulut sistemlerde tutarak belge yönetimi sağlayabilirsiniz.
  • Hızlı ve kolay bir şekilde tüm kullanıcılara duyuru ve bildirim yayınlayabilirsiniz.
  • İçerikleri şirket, görev, şikayet, öneri veya görev bazında sınıflandırma yapabilirsiniz.
  • Tüm kullanıcılar içerikler ve paylaşımlar için yorum yapabilir, içeriği veya paylaşımı beğenebilir.
  • Böylelikle kullanıcılar arasında karşılıklı iletişim sağlanır. İstenilirse yorum yapma özelliği kapatılabilir.
  • Uygulama içerisinde çalışan kullanıcılar için anketler düzenlenebilir. Bu şekilde çalışanların fikirleri ölçülür ve öğrenilir.
  • Şirket içi e-posta kullanımı azaltmaya yardım edilir. Böylece e-posta adresinizin spam ve virüs gibi güvenlik duvarlarına yakalanmasını engeller.
  • Mobil uygulama ile kolayca ve istediğiniz yerde erişim sağlamanızı ve uygulamayı kullanmanızı sağlar. Mobil uygulamayı Android ve IOS tabanlı cihazlara kurabilirsiniz.

Tüm bu özellikler ile hem daha güvenlikli iletişim sağlayabilir, çalışanlar arasındaki iletişim bağını güçlendirebilir hem de işlerinizde hız katarak daha verimli çalışma ortamları yaratabilirsiniz.

Provimes Gönderi ve Teslimat Yönetim Sistemi

Kargo, kurye ve dağıtım hizmetleri son yıllarda özellikle e-ticaret ile önemli bir ivme kazanmıştır. Bugün sektörde 100 bin kişi çalışıyor. Günlük mesafe 5 milyon kilometreye ulaşırken, kuryeler bir günde 7,5 milyon adresi ziyaret ediyor. Provimes, hem işletmelerin hem de çalışanların gönderileri ve teslimatları hakkında bilgi almalarına, anında ulaşmalarına ve güvende olmalarına olanak tanır. Bu sayede şirketler gönderi yönetimi yapabilir.

Yorum Yap
Yazı Ekle