1. Ana Sayfa
  2. Advertisement
  3. En Ucuz Hosting Paketleri Satan Firmalar

En Ucuz Hosting Paketleri Satan Firmalar

featured

Bütçe düşüren web siteleri geçmişte kaldı – ve aynı zamanda kaliteli web barındırma için bir prim ödüyorlar. Bugünlerde herkes kendi web sitesini bankayı bozmadan barındırabilir – ve biz size nasıl olduğunu göstermek için buradayız.
Paylaşılan barındırma, web sitenizi çevrimiçi dünyaya göndermenin harika bir yoludur. Ucuzdur, kurulumu kolaydır ve hemen hemen tüm kişisel veya mütevazı büyüklükteki web siteleri için çalışabilir.

Paylaşımlı Hosting Nedir?

Paylaşılan barındırma, web sitenizin birçok sunucunun bulunduğu bir sunucuda bulunduğu ve kaynakları (bant genişliği ve depolama alanı gibi) onlarla paylaştığı yerdir. Bu, bir web sitesini barındırmanın en uygun maliyetli yoludur ve sağlayıcıların planları genellikle yararlı özelliklerle dolu olarak gelir.
Bilgili bir webmaster olarak, en iyi sağlayıcıları araştırmak için çok çalışıyoruz. Öyleyse, hangi paylaşılan barındırma hizmetlerinin iş dünyasında en iyisi olduğuna hızlıca bir göz atalım.

En Ucuz Paylaşımlı Hosting Sağlayıcıları

Cenuta

Merkezi İzmirde olan ve 2018 yılında sektöre güçlü bir giriş yapan Cenuta firması müşterilerine güvenilir ve kaliteli hizmetlerini çok uygun fiyatlarla sunmaktadır. Öyle ki firma dünya piyasalarından bile daha ekonomik fiyatlar sunmaktadır. Bir hostingin başlangıç fiyatı yaklaşık 4.99 TL / ay dır. Ayrıca bu ekonomik fiyatların yanında sizlere 7×24 ulaşabileceğiniz güler yüzlü ekibiyle teknik destek sağlamaktadır. Sektörün önde isimlerinden olan Cenuta firması güveninizi asla boşa çıkarmayacaktır çünkü çalışma prensibi ilk önce müşteri memnuniyetidir. Yerli bir firma olan Cenuta dünyadaki rakiplerine de verdiği hizmet kalitesiyle de fark atmaktadır. Özellikle ekonomik hosting ve limitsiz hosting linklerindeki paketlerine göz atmanızı öneririz.
Diğer hostin sağlayıcısı firmaların fiyatlarını daha iyi kıyaslayabilesiniz diye derledik. Karşılaştırmak ve karar vermek size kalmış.

-DreamHost – Başlangıç Fiyatı:5.55 $ / ay

-HostGator – Başlangıç Fiyatı: 5.95 $ / ay

-A2 Hosting – Başlangıç Fiyatı: 7,99 $ / ay

-Bluehost – Başlangıç Fiyatı: 7.99 $ / ay

-Hostinger – Başlangıç Fiyatı: 7,99 $ / ay

-iPage – Başlangıç Fiyatı: 9,99 $ / ay

En ucuz paylaşılan barındırma planı, WBE kullanıcıları için özel bir plan olan InMotion’ın Lite Planı ile ayda 6,49 ABD dolarından başlar . DreamHost , aylık 4,95 $ ‘lık bir başlangıç fiyatıyla hemen göze çarpıyor. A2 Hosting, Bluehost ve Hostinger’ın tümü ayda 7,99 $ ücret alıyor ve hatta iPage bile arkada kalıyor, paylaşılan barındırma için 10 $ ‘ın altında geliyor.

Bunların hepsinin indirimli olmayan başlangıç fiyatları olduğunu bilmek önemlidir. Daha sonra tartışacağımız uzun vadeli bir anlaşmaya kaydolursanız daha da fazla para biriktirmek mümkündür .
Bu makalede, yukarıdaki sağlayıcıların her birini gözden geçireceğiz, size paylaşılan barındırma güçlü ve zayıf yönlerini anlatacak ve hepsini bire bir karşılaştıracağız.
Paylaşılan barındırma, kişisel web siteleri veya küçük işletmeler için idealdir. Farklı türde bir web barındırma ile ilgileniyorsanız, firmalar ile iletişime geçmeniz sizler için fayda sağlayacağı için tarafımızdan kesinlikle tavsiye edilir.

Yorum Yap