1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Call of Duty: Vanguard Bir Süreliğine Ücretsiz Oldu

Call of Duty: Vanguard Bir Süreliğine Ücretsiz Oldu

Call of Duty serisinin son oyunu Call of Duty: Vanguard 18 Kasım ve 22 Kasım tarihlerinde ücretsiz olarak oynanabilecek.

Call of Duty: Vanguard Bir Süreliğine Ücretsiz Oldu

Call of Duty oyunlarının baş mimarı Activision, Call of Duty: Black Ops Cold War isimli oyununu geride bıraktığımız yılda 13 Kasım tarihinde piyasaya sürmüştü.

Oyunculara her yıl yeni bir CoD oyunu müjdesi veren Activision, sözünde durarak bu yılda Call of Duty: Vanguard isimli oyununun beğeniye sundu.

Raporlar, Call of Duty: Vanguard’ın satışlarının bir önceki oyuna göre fiziksel ve dijital olarak yüzde 40 seviyesinde bir düşüş yaşadığını gösteriyor.

CALL OF DUTY: VANGUARD ÜCRETSİZ OLUYOR

Activision, oyuncuları yeni oyununa yönlendirebilmek adına bir etkinliğe imza attı. Call of Duty: Vanguard’ın çok oyunculu modu 18 Kasım Perşembe TSİ 21:00’den 22 Kasım Pazartesi 21:00’e kadar ücretsiz şekilde oynanabilecek.

Oyunu alıp almama arasında gidip geliyor iseniz söz konusu tarihleri değerlendirerek oyunu deneyimleyerek kararınızı verebilirsiniz.

Call of Duty: Vanguard; PC, PlayStation 4, PlayStaton 5, Xbox One ve Xbox Series X/S platformlarında ücretsiz olarak oynanabilecek. Oyunu kütüphanenize ekleme şansı verilmeyecek.

CALL OF DUTY: VANGUARD NASIL ÜCRETSİZ ALINIR?

Call of Duty: Vanguard’a ücretsiz olarak sahip olabilmeniz için, öncelikle Battle.net sitesine erişerek uygulamasına sahip olmanız gerekiyor.

Uygulamayı indirdikten sonra giriş yapın ya da hesabınız bulunmuyorsa kaydolun. Sonra ise oyunun sayfasına gelerek “PLAY FREE” olan yazılı butona tıklayınız. Ardından oyunu ücretsiz olarak belirtilen tarihlere göre deneyimleyebilirsiniz.

Yorum Yap